Ziraat Bankası’ndan Çalışan Biz Masrafsız Tüketici Kredisi

0

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Kısa vadeli ihtiyaçlarınızı gidermek için Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi paketlerini incelediğimizde bu kredi kampanyalarının herkes için uygun olduğunu görüyoruz. Özel sektör çalışanıysanız Ziraat Bankası sayesinde masrafsız tüketici kredisi alabilirsiniz. Masrafsız tüketici kredisi için gerekli başvuru Ziraat Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Bu kredi kampanyasına başvuru için işyeri onaylı gelir belgesi, ikamet adresi gösteren herhangi bir belge, kimlik ile şubeye gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurunuz birkaç dakika içinde sonuçlanır, böylece düşük kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranlarını incelediğimizde bu oranın 48 ay vadeli kredilerde yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişiler bu kredi için kredi tahsis ücreti ödemiyorlar. Ancak diğer masraflar tüketicilere yansıtılıyor. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19,56 olarak belirlenmiştir. Bu kredi kampanyasından faydalanan 35 yaşındaki bireyler yıllık olarak 43,41 TL hayat sigortası prim bedeli öderler.

Ziraat Bankası’nın tüketicilere sunduğu bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler esnek ödeme seçeneklerini değerlendirerek en uygun ödeme seçeneğini belirleyebilirler. Bu kredinin taksitleri 3 ayda bir ödenebiliyor. Bunun için tüketicilerden ek bir masraf da alınmıyor. Eğer kredi borcunuzu 3 ayda bir ödemek isterseniz en fazla 16 kez taksit ödemesi yapabilirsiniz. Çünkü masrafsız tüketici kredisi kampanyası için belirlenen maksimum vade 48 ay ile sınırlıdır.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kampanyası ile 48 ay vadeli olarak 20 bin lira kredi alındığında bankaya her ay 587,5 TL ödemek gerekiyor. Dilerseniz her ay bir taksit ödemek yerine 3 ayda bir 3 taksiti birden ödeyebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın