Deniz Bank Hoş geldin Kredisi

0

Deniz Bank daha önce kendisinden ihtiyaç kredisi kullanmamış müşteriler için “hoş geldin kredisi” düzenlediğini duyurdu. Krediden faydalanmak isteyen müşteriler yüksek miktarlı finansmana kavuşabilirken, banka da bu sayede müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlamaktadır.

Hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi olanağından faydalanmak isteyen müşterilerin 55.000 Türk Lirasına kadar finansman talep etme hakları bulunmaktadır.

Kampanya Dahilinde Azami Vade 48 Ay!

Denizbank hoş geldin kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Kampanya uyarınca müşterilere uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,29 oranından başlamaktadır. Söz konusu faiz oranı vade farklılıklarına göre değişmemektedir. Ancak kullanılmak istenen meblağa göre faiz oranı farklılık arz etmektedir. Şöyle ki; 3.000 Türk Lirasına kadar olan finansman kullanımlarında banka tarafından aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı uygulanırken, 3.000 Türk Lirası üzeri kredi taleplerinde aylık faiz oranı 1,44 seviyesine yükselmektedir.

3.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri borcunu bankaya 48 ay vadede geri ödemek isterse aylık taksit tutarı 90 lira olacaktır. Tutar düşük oranlı faizin kapsadığı dilimde olduğu için aylık taksitler nispeten makuldür.

10.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri borcunu bankaya 48 ay vadede geri ödemek isterse aylık taksit tutarı 310 lira seviyesini bulacaktır. Zira bu tutardaki kredi için banka tarafından aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bütün vadelerde ve tutarlarda geçerli olmak üzere banka tarafından kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu tutar; kullanılan kredi meblağının binde 5’i oranındadır. 10.000 Türk Lirası kredi kullanımında dosya masrafı müşterinin karşısına 50 Türk Lirası olarak çıkacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın