Halkbank’tan Uygun Vade Ve Oranlı Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası

0

Halkbank Düşük Faizli Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası

Türkiye’deki kamu bankalarından biri olan Halkbank araba sahibi olmak için finansmana ihtiyaç duyanlara özel taşıt kredisi kampanyası başlattı. Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyasıyla hayalinizi süsleyen ve almak istediğiniz arabayı düşük faiz oranlarından ve geniş vade seçeneklerinden yararlanarak alabilirsiniz.

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisiyle araba sahibi olmak için finansman ihtiyacı olanlara 48 aya varan vade seçeneği sunarken isteğe bağlı olarak üç ay ertelemeli taşıt kredisi kullanma imkânı da tanıyor.  Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kapsamında araba sahibi olmak isteyenler için 48 ay vade seçeneği ve 3 ay taksit erteleme ikanı sunarken taşıt kredisini sıfır araçlar için 1,16 faiz oranından, ikinci el araçlar için 1,17 faiz oranından kullanıma sunuyor. Bunun dışında yeşil ışık taşıt kredisinin kredilendirme oranını Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Halkbank’tan 48 ay vadeli 1,16 faiz oranından 20.000 TL miktarında sıfır kilometre araç için yeşil ışık taşıt kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,3859 olurken kredinizin kredi tahsis ücreti 105 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına veya efektif faiz oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dâhildir.

Halkbank’ın 48 ay vade imkânlı ve 1,16 faiz oranlı yeşil ışık taşıt kredisine nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, çalıştığınız sektöre göre gelirinizi gösteren belge, ek geliriniz varsa bunu belirten belge ve satın alınacak araca ait proforma fatura ile Halkbank şubelerinden başvurabilirsiniz. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version