Krediler TEB ’den Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

TEB ’den Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

Son Güncelleme:

Türk Ekonomi Bankası’ndan Uygun Vadeli Ve Oranlı Taşıt Kredisi

Türkiye’de bankacılık hizmeti veren ve yerel bir banka olarak kurulan Türk Ekonomi Bankası yirmi dört saat içinde sonuçlanan ve kullanılabilen taşıt kredisi kampanyası başlattı. TEB taşıt kredisiyle hayalinizdeki arabaya uygun vade ve faiz oranıyla bütçenizi zorlamadan ve zarar etmeden kavuşabilirsiniz.

 TEB vade boyunca faiz oranını sabit tutma sözü ile duyurduğu taşıt kredisiyle araba sahibi olmak isteyenlere 48 ay vade seçeneğinden yararlanma imkânı tanıyor. TEB taşıt kredisi kampanyasıyla 48 ay vade seçeneği sunarken 1,35 faiz oranından kredi kullanma imkânı da tanıyor. Türk Ekonomisi Bankası taşıt kredisinin kredilendirme oranını TEB şubelerinden öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte TEB taşıt kredisi kapsamından sigorta istemektedir.

TEB ‘den 48 ay vadeli 1,35 faiz oranından 20.000 TL miktarında taşıt kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 602,66 TL olurken kredinizin toplam masrafları 257 TL olur. Toplam masraf kalemine 105 TL kredi tahsis ücreti ve takriben hesapladığımız ve kredinin vadesine, kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik gösteren 152 TL sigorta primi dâhildir. Kredinizin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,6277 olurken yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dâhildir. Sigorta masrafları ise dâhil edilmemiştir.

TEB ‘in avantajlı taşıt kredisine nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, çalışma durumunuza göre gelir belgesi, alınacak aracı proforman faturası ile Türk Ekonomisi Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler