ING Bank ticari müşterilerine yönelik hizmetlerini artırma yönünde adımlar atıyor. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen ING Bank; esnaf için ticari taşıt kredisi hazırladı. Kampanya dahilinde ING Bank’dan finansman kullanarak araç almak isteyen KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ve küçük esnaf için fırsatlar bulunmaktadır.

ING Bank esnafa taksitli ticari kredi kampanyası uyarınca kullanılabilecek kredi azami tutarı 100.000 Türk Lirasıdır. Esnafa 72 aya kadar vade olanağı sunan kampanyadan yararlanmak için kefil de talep edilmemektedir.

İşler Kötü Giderse 6 Ay Taksit Öteleme!

ING Bank esnafa taksitli ticari taşıt kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır. Artan ve azalan taksit seçeneklerinin bulunduğu kampanyada, klasik sabit taksitli ödeme seçeneği de mevcuttur. Ayrıca her ay aynı parayı kazanamayacağını düşünen müşteriler ise üçer aylık dönemler halinde kredilerini geri ödeyebilecekler. Esnafa ticari taşıt kredisi dahilinde ING Bank müşterilerine; “6 aylık ödemesiz dönem” fırsatı da tanımaktadır. İşleri bozulan müşteri taksitlerini 6 ay süreliğine durdurma hakkına sahiptir.

Maksimum Vade Süresi 72 Ay

Esnafa ticari taşıt kredisi kampanyası kapsamında 100.000 Türk Lirasına kadar likidite imkanı banka tarafından sunulmaktadır. Küçük esnaf kullandığı finansmanı 6 yıl vadede geri ödeyebilmektedir. ING Bank esnafa ticari taşıt kredisi dahilinde sunduğu vade seçeneklerinin tamında müşteriye aynı faiz oranını uygulamaktadır. Bu oran aylık yüzde 1,27 seviyesindedir. Esnaf kampanya dahilinde bankadan aldığı finansmanın binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır. 100.000 Türk Lirası kredi için kredi tahsis ücreti 500 Türk Lirasıdır. Esnaf borcu bitene kadar sigorta yaptırmak zorundadır. Dosya masrafı ile birlikte sigorta poliçe prim ücreti de müşterilere yansıtılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.