Ana Sayfa Krediler Deniz Bank’tan “Genç Çiftçilerin Yüzünü Güldürme” Kampanyası

Deniz Bank’tan “Genç Çiftçilerin Yüzünü Güldürme” Kampanyası

-

Deniz Bank tarım sektörüne özel önem vermektedir. Ülkemizde kullanılan tarımsal kredilerde yüzde 30 düzeyinde payı bulunan banka üreticiyi desteklemeye devam ediyor. Tarımla uğraşan yerel üreticinin ve genç çiftçilerin desteklenmesi adına gayret gösteren Deniz Bank bir kredi paketi daha düzenledi; “Genç Çiftçilerin Yüzünü Güldürme” kampanyası.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın “Genç Çiftçi Hibe Destek Programı” kapsamında hibe almaya hak kazanmış olması şart koşulmaktadır. Genç çiftçilere 84 aya varan vade seçenekleri ile likidite imkanı sunulmaktadır. Bankanın kredi kampanyası dahilinde belirlediği en uygun faiz oranı ise aylık yüzde 1,29 seviyesidir.

Azami Vade 84 Ay, 18 Ay Ödemesiz Dönem Fırsatı!

Deniz Bank “Genç Çiftçi Hibe Destek Programı” kredisi kampanyası kapsamında çiftçilere 84 aya kadar vade imkânı sunmaktadır. Üstelik üretici hasat vadesine kadar taksitlerini 18 ay öteleme imkanına sahiptir. Bankadan kullanılan kredi, geri ödeme aşamasında çiftçi tarafından ister aylık ister yıllık olarak taksitlendirilebilmektedir.

Deniz Bank’tan bu kredi kampanyası dahilinde 10.000 Türk Lirası finansman kullanan bir çiftçi, 7 yıl vadede ödeme yapmak isterse yılda bir kez 2.500 Türk Lirası taksit tutarları ile karşılaşacaktır. Deniz Bank kredi kullanımı esnasında kredi tahsis ücretini müşteriden peşin olarak tahsil etmektedir. Bununla birlikte kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması da zaruridir. Hayat sigortası poliçe primi de müşteriye ayrıca yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,829BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler