Ana SayfaEkonomiZiraat Finans Grubu’ndan Bir Hamle Daha: Ziraat GYO Kuruldu!

Ziraat Finans Grubu’ndan Bir Hamle Daha: Ziraat GYO Kuruldu!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası tarafından kurulan Ziraat Finans Grubu’ndan bir hamle daha geldi. Ziraat Finans Grubu; Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’yi kurdu. Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin kuruluş çalışmaları tamamlanarak faaliyete başladı.

Ziraat Bankası’nın mottosu olan “bir bankadan daha fazlası” söylemi banka tarafından gerçeğe dönüştürülmek için üstün gayret sarf ediliyor. Ziraat Bankası bünyesinde kurulan Ziraat Finans grubu ile mali bütün alanlarda faaliyet göstermek isteyen banka; bir adım daha atarak Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’yi kurarak faaliyete geçirdi.

Ziraat Finans Kuleleri Geliyor!

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ 1,3 milyar lira ödenmiş sermaye ile kuruldu. Faaliyetlerine başlayan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın kısa ve orta vadelerde önemli projeleri bulunuyor.

Özellikle Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nde; Ziraat Bankası’nın maliki olduğu takribi 27 bin metrekarelik yatırım alanının değerlendirilmesi projesi dikkat çekiyor. Ziraat Bankası bu alan üzerine büyük bir yatırımla “Ziraat Finans Kuleleri” inşa etmek istiyor. Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın ilk gerçekleştireceği proje olan Ziraat Finans Kuleleri’nin bankanın vizyon projesi olduğu ve bu nedenle aşırı önem atfedildiği belirtiliyor.

Global çapta bankacılık yapmak ve küresel bankacılıkta adından söz edilen bir aktör olmak vizyonu ile hareket eden Ziraat Bankası; bu kuleler tamamlandığında önemli bir vitrin elde etmiş olacak. Bankanın yenilenen ve dinamik yüzünü somutlaştırmak isteyen yönetimin projelerin devamını da getireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.