Ziraat Finans Grubu’ndan Bir Hamle Daha: Ziraat GYO Kuruldu!

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası tarafından kurulan Ziraat Finans Grubu’ndan bir hamle daha geldi. Ziraat Finans Grubu; Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’yi kurdu. Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin kuruluş çalışmaları tamamlanarak faaliyete başladı.

Ziraat Bankası’nın mottosu olan “bir bankadan daha fazlası” söylemi banka tarafından gerçeğe dönüştürülmek için üstün gayret sarf ediliyor. Ziraat Bankası bünyesinde kurulan Ziraat Finans grubu ile mali bütün alanlarda faaliyet göstermek isteyen banka; bir adım daha atarak Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’yi kurarak faaliyete geçirdi.

Ziraat Finans Kuleleri Geliyor!

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ 1,3 milyar lira ödenmiş sermaye ile kuruldu. Faaliyetlerine başlayan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın kısa ve orta vadelerde önemli projeleri bulunuyor.

Özellikle Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nde; Ziraat Bankası’nın maliki olduğu takribi 27 bin metrekarelik yatırım alanının değerlendirilmesi projesi dikkat çekiyor. Ziraat Bankası bu alan üzerine büyük bir yatırımla “Ziraat Finans Kuleleri” inşa etmek istiyor. Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın ilk gerçekleştireceği proje olan Ziraat Finans Kuleleri’nin bankanın vizyon projesi olduğu ve bu nedenle aşırı önem atfedildiği belirtiliyor.

Global çapta bankacılık yapmak ve küresel bankacılıkta adından söz edilen bir aktör olmak vizyonu ile hareket eden Ziraat Bankası; bu kuleler tamamlandığında önemli bir vitrin elde etmiş olacak. Bankanın yenilenen ve dinamik yüzünü somutlaştırmak isteyen yönetimin projelerin devamını da getireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...