Ziraat Katılım Bankası’ndan Kart Ücreti Olmayan Finansman Kartı!

Ziraat Bankası tarafından kurulan faizsiz bankacılık sektörünün yeni aktörlerinden Ziraat Katılım Bankası; sektöre yeni bankacılık ürünleri getiriyor. Faizli bankacılıktaki kredi kartı ile ihtiyaç kredisinin bir karışımı olarak geliştirilen kart sayesinde müşteriler faiz ödemeden alışveriş yapabilecek ve alışverişlerini taksitlendirebilecek. Üstelik kart ücreti de yok.

“Finansman limitli banka kartı” adı ile piyasaya sunulan kart bünyesinde bir çok özellik barındırıyor. Müşterinin talebi doğrultusunda banka tarafından müşteriye kullandırılan finansman miktarı bu karta tanımlanıyor. Müşteri harcamalarını bu kart üzerinden gerçekleştiriyor.

48 Aya Kadar Vade İmkânı!

Ziraat Katılım Bankası müşterisine kullandırdığı finansman meblağını “finansman limitli banka kartına” tanımlamaktadır. Karta tanımlanan meblağ tamamen müşterinin kullanımına açıktır. Diğer kartlardan farklı olarak 120 Türk Lirası altındaki işlemler için bu kart kullanılamamaktadır. 120 Türk Lirası ve üzerindeki bütün işlemler için kullanılabilen finansman limitli banka kartı müşteriye taksit imkânı da sunmaktadır.

Finansman limitli banka kartı ile müşteriler alış verişlerini minimum 2 ay, maksimum 48 ay taksitlendirme olanağına sahiptir. Müşteriye sunulan bir diğer hizmet ise söz konusu kartın “kart ücretinin” bulunmamasıdır. Kart ücreti klasik kredi kartlarında müşterilerin canını sıkmakta ve müşterilere ekstra mali külfet getirmekte idi. Ziraat Katılım Bankası finansman limitli banka kartında; müşterileri için azami özellik ve asgari mali kesinti sağlamak amacı ile ortaya kullanımı rahat bir kart çıkarmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.