Ana SayfaKredilerGayrimenkulünü İpotek Ettirene 1 Milyon Türk Lirasına Kadar İhtiyaç Kredisi ING Bank’ta!

Gayrimenkulünü İpotek Ettirene 1 Milyon Türk Lirasına Kadar İhtiyaç Kredisi ING Bank’ta!
G

-

İhtiyaç kredilerinde bankalar genelde yüksek tutarlı finansman imkânı tanımamaktadır. Ancak müşterinin gayrimenkul ipoteği gösterdiği hallerde bu durum değişiklik arz edebilmektedir. ING Bank’ta gayrimenkul değeri yeterli olan ve bu gayrimenkulü kendisine ipotek gösteren müşterilerine tam 1 milyon Türk Lirasına kadar kredi olanağı sağlamaktadır.

ING Bank’tan ipotek karşılığı kredi kullanmak isteyen müşterilerin karşılaşacakları faiz oranı talep ettikleri kredi meblağına göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu kredi de vade aralığı ise bütün tutarlar için 12 ile 48 ay aralığındadır.

50.000 Türk Lirasına Kadar Aylık Yüzde 1,29 Faiz Oranı!

ING Bank’tan ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 50.000 Türk Lirasına kadar bütün vadelerde aylık yüzde 1,29 faiz oranından finansman edinebilmektedirler. 50.000 Türk Lirası üzerindeki meblağlarda kredi kullanmak isteyen müşteriler için ise banka tarafından sunulan oran aylık yüzde 1,34 seviyesidir.

Bütün vadelerde ve bütün faiz oranlarında müşterilerden kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Dosya masrafı da denilen bu ücret, kullanılan kredi tutarının binde beşi oranındadır. 50.000 Türk Lirası likidite kullanımında müşterilerden masraf olarak 250 Türk Lirası kesilmektedir. Ayrıca kredi vadesi boyunca müşterinin yaptırması gereken hayat sigortası poliçe priminin ücreti de müşterilerden tahsil edilmektedir. İpotek olarak gösterilen gayrimenkulün sigortalanması da banka tarafından mecburi tutulmuştur. Bu sigortanın poliçe primi de aynı şekilde müşterilere yansıtılmaktadır.

Bankadan 50.000 Türk Lirası krediyi 48 ay vadeli olarak kullanan bir müşteri geri ödemelerinde aylık 1.485 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol