Ana SayfaKrediler“Esnafımıza En Hızlı Kredi” Kampanyası Deniz Bank’ta Başladı!

“Esnafımıza En Hızlı Kredi” Kampanyası Deniz Bank’ta Başladı!

-

Ticaret hayatının inişli- çıkışlı dönemleri sıkça olmaktadır. Bu dönemlerde zora düşen esnafın likidite sıkıntısını aşmasına yardımcı olmak adına Deniz Bank’tan “esnafımıza en hızlı kredi” adı altında bir kredi kampanyası düzenlendi.

Müşterinin ritüeller arasında boğulmadan, hatta bankaya dahi gitmeden başvuru yapabileceği bu kampanya sayesinde küçük esnaf nakit sıkıntısını kısa sürede aşabilmektedir.

Bir Kısa Mesaj ile Krediye Başvurma İmkanı!

Söz konusu kredi için Deniz Banka bir kısa mesaj ile başvurma olanağı olan ticaret erbabının, kredi talebi onaylanması halinde ihtiyaç duyduğu nakit miktarına aynı gün içerisinde ulaşma olanağı vardır.

Kredi başvurusu yapmak isteyen küçük esnaf; cep telefonunun kısa mesaj kısmına “ESNAF boşluk TCKN” yazıp 3280’e SMS gönderebilmektedir. Bununla birlikte bankanın resmi internet sitesi üzerinden, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı üzerinden, KobiDeniz Facebook sayfası üzerinden, yahut AçıkDeniz ATM’lerinden de söz konusu krediye başvuru yapılabilmektedir.

Deniz Bank’tan “Esnafımıza En Hızlı Kredi” kampanyası dahilinde kullanılabilecek azami kredi tutarı 80.000 Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır. Yine kredi kampanyası uyarınca borç geri ödemesinde kullanılabilecek maksimum vade süresi 36 ay olarak tayin edilmiştir. Krediye başvuran ve kredisi onaylanan müşteriden banka tarafından kullandığı kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti peşin olarak tahsil edilmektedir. Azami miktar olan 80.000 Türk Lirası finansman kullanımında bu meblağ 400 Türk Lirasıdır. Ayrıca kampanya kapsamında yapılması gereken sigortaların poliçe primlerinin ücretleri de müşterilere yanstılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol