Ana SayfaKredilerHSBC Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

HSBC Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
H

-

HSBC Bankası yıl sonu yaklaşırken ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Kredi kampanyası dahilinde finansman kullanmak isteyen müşterileri kredi notuna göre sınıflandıran banka iki farklı faiz oranı tayin etmiştir.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanına göre müşterilerine iki farklı faiz oranı belirleyen HSBC bank; yüksek kredi puanı olan müşterilerine aylık yüzde 1,25 oranında faiz oranı sunmaktadır. Düşük kredi puanı olan müşterilere ise banka tarafından aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulanmaktadır.

10.000 Türk Lirası Kredi Kullanan Müşterinin Taksiti 500 Lira!

HSBC Bank’tan 24 ay vade ile 10.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşterinin kredi notu yüksek ise aylık yüzde 1,25 oranında faiz ile karşılaşacaktır. Bu durumda müşterinin bankaya aylık 500 Türk Lirası taksit ödemesi yapması gerekmektedir. 2 yıl sonunda borcunun tamamını bankaya geri ödemiş olacak müşteriye kredinin yıllık maliyet yüzde 19,9 olarak yansıyacaktır.

Düşük kredi notuna sahip olan bir müşteri bankadan 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullandığında ise; bankaya 24 ay boyunca her ay 521 Türk Lirası geri ödeme yapmak durumundadır. Zira bu müşteriye uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,55 düzeyindedir. Söz konusu müşteriye kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 24,27 oranında olacaktır.

Her iki kredi seçeneğinde de banka tarafından müşterilerden dosya masrafı ücreti talep edilmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak bütün müşterilere kullandığı kredi meblağının binde beşi oranında masraf yansıtılmaktadır. 10.000 Türk Lirası kredi için bu tutar 50 Türk Lirası olarak müşteriden tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,398TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol