Ana Sayfa Krediler Anadolu Bank’ta İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü: Günde 10 Liraya Kredi Fırsatı!

Anadolu Bank’ta İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü: Günde 10 Liraya Kredi Fırsatı!

-

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü. Banka tarafından Kasım ayı için belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranlarının geçtiğimiz ayın faiz oranlarının 0,02 baz puan gerisinde olduğu görüldü.

Anadolu Bank müşterilerine ihtiyaç kredilerinde geçtiğimiz aya kadar aylık yüzde 1,38 oranında faiz uygulamaktaydı. Kasım ayı için belirlenen faiz oranında 0,02 puanlık bir indirime gidildi. Bütün vadeler için geçerli olan indirim neticesinde artık müşteriler aylık yüzde 1,36 oranında faiz ile kredi kullanma olanağına kavuştular.

10.000 Türk Lirası Kredi Kullanımında Aylık Taksit 300 Lira!

Anadolu Bank’tan 48 ay vade seçeneği ile 10.000 Türk Lirası finansman kullanan bir müşteri günlük 10 lira tasarruf ederek kredisini geri ödeyebilecektir. Vade süresi boyunca aylık 300 Türk Lirası bankaya geri ödeme yapması gereken müşterinin kredi vadesi dolduğunda bankaya yaptığı ödeme tutarı yekun 14.400 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Anadolu Bank kendisinden likidite edinmek isteyen müşterilerinde kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Dosya masrafı olarak da tanımlanan bu ücret, kullanılan kredi meblağının binde beşine tekabül etmektedir. 10.000 Türk Lirası finansman edinen müşteri bankaya kredi tahsis ücreti olarak 50 Türk Lirası ödeme yapmak durumundadır. Ayrıca banka tarafından kredi geri ödeme süresi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruri tutulmuştur. Hayat sigortası poliçe prim ücreti de müşteriden tahsil edilmektedir. Söz konusu sigortanın kredi borcu bitene kadar yenilenmesi gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,841BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler