Ana SayfaKredilerDenizbank Web’de Kredi Kampanyası

Denizbank Web’de Kredi Kampanyası
D

-

Denizbank gelişen çağımıza ayak uydurarak internet üzerinden kolay kredi imkanı sunmaktadır. Web’de kredi kampanyası dahilinde müşteriler azami 55 bin Türk lirasına kadar finansman imkanı tanımaktadır.

Denizbank Web’de kredi kampanyası uyarınca müşterilere farklı faiz oranları belirlemektedir. Faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişebilmekle birlikte, müşterinin tercih ettiği vade dilimine göre de arz edebilmektedir.

Web’de Kredi Kampanyasında En Uzun Vade 48 Ay

Deniz Bank Web’de kredi kapsamında 12 aylık vadede kredi almak isteyen müşteriler için belirlenen oran yüzde 1,55’tir. Daha uzun vadede ödeme yapmak istenildiği taktirde yüzde 1,59 oranı ile kredi alınabilir. Yüzde 1,59 oran ile alınan kredi 13 ila 48 ay arasında vadelerle geri ödenilebilmektedir. 24- 36 ve 48 aylık vadelerle ödenmesi planlanan kredi için belirlenen faiz oranı yüzde 1,59’da banka tarafından sabit tutulmuştur. Kullanılan kredi için banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis ücreti, kullanılan kredinin binde 5’i oranında müşteriden tahsil edilir. Dosya masrafı bir defaya mahsus olmak üzere, kredi kullanımı gerçekleştiğinde müşterilere yansıtılmaktadır. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredinin miktarına göre değişiklik gösterirken, kredi faiz oranı ve vade farkına göre değişiklik göstermemektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler için hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin yaşına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 200 Türk Lirası civarındadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol