Ana Sayfa Gündem ING Bank'ta Müşteriye Özel Ödeme Seçenekleriyle Konut Kredisi: Faiz Oranı Aylık Yüzde...

ING Bank’ta Müşteriye Özel Ödeme Seçenekleriyle Konut Kredisi: Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,99!

-

ING Bank müşteriye uygun kredi ve ödeme çeşitleriyle konut kredisi avantajlarını hizmetinize sunuyor. ING Bank aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile müşterilerini ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Müşteri kampanya kapsamında aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile kullandığı konut kredisini 120 aya varan vade seçenekleriyle, geniş yelpazede ödeme imkanına sahiptir. Ayrıca banka duyurduğu konut kredisi kampanyası kapsamında her müşterisine özel taksitlendirme seçenekleri de sunuyor.

Müşteriye Özel Taksit Seçenekleri

Kampanya dahilinde konut kredisi kullanmak isteyen müşteri sabit gelirli ve taksitlerini de sabit faiz oranı ve eşit taksitlerle ödeme yapmak istediği takdirde, “eşit taksitli” ödeme seçeneğinden yararlanarak kredisini geri ödeyebilmektedir. Müşteri geri ödeme taksitlerini kendi ayarlamak istiyorsa “eşit anapara ödemeli” seçeneğinden faydalanabilmekte ve müşteri “ara ödemeli” kredi seçeneği ile ödeme yapacağı taksitlerin artmasına ya da azalmasına karar vererek ara dönemlerde ödeme yapmayı tercih edebilmektedir.

ING Bank, müşterilerine alınacak konut ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar likidite desteğini, vade farkı gözetmeksizin aylık yüzde 0,99 faiz oranından sağlıyor.

Kampanya dahilinde banka müşteriden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir. Kampanya uyarınca müşterinin konut sigortası ve DASK (Doğal Afet ve Deprem Sigortası) yaptırması zorunlu tutulmuştur. Söz konusu sigortaların poliçe prim ücretlerinin tamamı müşteri tarafından karşılanmak durumundadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,854BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler