Vakıfbank’tan Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi

0

Vakıfbank konut kredisinde halden anlayan kredi kampanyaları düzenledi. “Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi” kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman desteği sağlamakta.

Banka kampanya kapsamında çeşitli ödeme seçenekleri ve vade aralıkları sunmaktadır. Sarı panjur halden anlayan kredi kampanyasında; artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli ve esnek ödemeli gibi ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Müşteri kendi gelir ve giderlerine göre bu ödeme seçeneklerinden birine dahil olup, taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamadan ev sahibi olabilir.

Aylık Yüzde 0,80’den Başlayan Faiz Oranları!

Kampanya dahilinde maksimum 120 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir. Konut sahibi olmak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,80 faiz oranı ile 3 ile 12 ay arasında vade ile kredi kullanabilmektedirler. 13- 33 ay arası bir vadede kredi geri ödemelerini yapmak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,88 faiz oranı ile kredi alabilmektedirler. Bunun yanı sıra banka 37- 60 ay arasında kredi geri ödemelerini bitirmeyi planlayan müşterilerine aylık yüzde 0,90 faiz oranı ile finansman sağlarken, 61- 120 ay arasında ödemelerini tamamlayacak olan müşterilere ise aylık yüzde 0,95 faiz oranında kredi verebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Kampanya kapsamında banka 500 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Kampanya kapsamında konut kredisi almak isteyen müşterilerin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Müşterinin konut sigortası ve DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) yaptırması da zaruridir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın