Ana SayfaKredilerBank Pozitif İhtiyaç Kredisinde Masrafı Sıfırladı!

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisinde Masrafı Sıfırladı!
B

-

Türkiye genelinde yaygınlığı pek olmasa da, büyükşehirler de etkinleşme çabasında olan Bank Pozitif’ten avantajlı bir kredi kampanyası geldi. Söz konusu kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden masraf talep edilmemektedir.

Bank Pozitif, kredi tahsis ücreti talep etmediği kampanya uyarınca müşterilerine aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulayacağını, ancak bu faiz oranını değiştirme hakkı ve yetkisinin bulunduğunu deklare etmiştir.

Krediyi 36 Ay Vadeye Kadar Taksitlendirme Olanağı

Bu kampanyadan yararlanarak Bank Pozitif’den ihtiyaç kredisi edinmek isteyen müşterilerin sağlayabileceği kredi meblağı; bankaya sunacakları gelir belgesinde belirtilen tutara göre farklılık arz etmektedir. Bank pozitif; kişinin gelirinin yeterli olduğu durumlarda dahi kredi edinebilme üst limitini 50 bin Türk Lirası olarak tayin etmiştir.

Bank Pozitif, müşterinin kullandığı krediyi geri ödeyebilmesi için 36 aya kadar vade olanağı tanımaktadır. Müşteri, 36 aya kadar dilediği vade süresini kullanabilmektedir, ancak seçilen vade süresine göre faiz oranının değişmediğini de göz önünde bulundurmak yararlı olacaktır. Faiz oranı banka tarafından aylık yüzde 1,39 seviyesinde belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında müşterinin dosya masrafı ödemesine gerek olmamakla birlikte, kredi vadesi bitene kadar müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Söz konusu hayat sigortasının poliçe prim ücreti ise müşteri tarafında ödenmek mecburiyetindedir. Poliçe prim ücretinin, müşterinin yaşına göre farklılık arz edebileceği göz önünde bulundurulması gereken bir husustur. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol