Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan 15 Bin Türk Lirası’na Kadar Anında Kredi Fırsatı!

İş Bankası’ndan 15 Bin Türk Lirası’na Kadar Anında Kredi Fırsatı!

-

İş Bankası “Anında Kredi” kampanyasıyla hızlı ihtiyaç kredisi sağlıyor. Acil nakde ihtiyacı olan müşteriler İş Bankası’nın internet şubesi ve mobil uygulaması aracılığı ile anında ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Kampanya kapsamında banka müşterilerine azami 15 bin Türk Lirası finansman sağlayabilmektedir. Kampanyadan yararlanan müşteriler kullandıkları kredi geri ödemelerini 48 aya kadar olan vadelerle ödeme seçeneklerine sahiptirler.

Hayat Sigortası Yaptırmak ya da Yaptırmamak Müşteri Tercihine Kalmış Durumda!

Anında kredi kampanyasında iki faiz oranı bulunmaktadır. Hayat sigortası yaptırmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,35 faiz oranı ile kredi kullanabilmektedirler. Hayat sigortası poliçe primi çekilen kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermekle birlikte kredi alındığında müşteri tarafından tek seferde ödenmektedir.

Hayat sigortası yaptırmayan müşteriler aylık yüzde 1,40 faiz oranı ile kredi kullanabilmektedirler. Dolayısı ile bu müşterilerden sigorta prim ücreti alınmamaktadır. Kampanya kapsamında kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i kredi tahsis ücreti olarak müşteriden tahsil edilmektedir. Kampanya dahilinde ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen müşteriler İş Bankası’nın internet veya mobil şubesine 7 gün 24 saat istedikleri her an girebilirler.

Bu sayede müşterilerin bankaya gitmesine gerek kalmamaktadır. Kullanılan kredi miktarı anında müşterinin İş Bankası bünyesindeki vadesiz mevduat hesabına (sadece Türk Lirası olarak) yatırılmaktadır. Banka ticari müşterilerin başvurularını “Anında Kredi” kampanyası dışında tutmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler