TEB’den CEPTETEB Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Acil tüketici kredisine ihtiyacınız varsa CEPTETEB’e uğrayabilirsiniz. Aylık yüzde 1,25 faiz oranı ile yerinizden kalkmadan finansman sağlamak artık çok kolay. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kampanyası ile müşteriler hızlı ve avantajlı kredi kullanabilme imkanına sahipler.

Kampanya kapsamında vade süresi maksimum 36’dır. Kampanya dahilinde banka müşterilerine 1.000 Türk Lirası ile 20 bin Türk Lirası arasında likidite sağlamaktır. Masrafsız bir kredi olan CEPTETEP İhtiyaç Kredisi kampanyasında kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

Kefil ve Teminat da Yok!

Kampanya kapsamında banka kredi kullanan müşteriden kefil ya da teminat istememektedir. Kampanya uyarınca banka müşteriye hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmuştur. Hayat sigortası poliçe primi müşteriye ait olmakla birlikte, çekilen kredinin miktarına ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir.

Söz konusu kampanyanın oranları baz alınarak bir örnekle açıklama yapılırsa; aylık yüzde 1,25 faiz oranı ve 24 ayda geri ödeme sözü ile 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşterinin bankaya toplam borcu 11 bin 981 Türk Lirası olacaktır. Bu meblağ 24 aya eşit olarak dağıtıldığında müşterinin aylık taksit ödemesi 499 Türk Lirası olacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan bu kredide toplam sigorta masrafı 350 Türk Lirası olarak müşterilerden tahsil edilmektedir.

TEB müşterileri için; CEPTETEB ihtiyaç kredisi kampanyasında krediye başvurmak, kredi onayı almak ve krediyi kullanmak için banka şubesine uğramaya gerek yoktur.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın