Ana SayfaKredilerKredi Faizleri Konut Kredisi İçinde Düşmeye Devam Ediyor! İşte Yapı Kredi Konut...

Kredi Faizleri Konut Kredisi İçinde Düşmeye Devam Ediyor! İşte Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları
K

-

Yapı Kredi konut kredisinde müşterilerine uygun vade ve faiz oranları ile finansman sağlamaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyen müşteriler bankanın internet ve mobil şubelerinden kredi başvurusu yapabilir ya da bir Yapı Kredi şubesinden destek alabilirler.

Banka düzenlediği kampanya kapsamında 120 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Faiz oranları yüzde 0,90’dan başlamakta olup müşteriye, çekilen kredi miktarına ve ödenecek vade süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Konut Ekspertiz Değerinin Yüzde 80’ine Kadar Kredi Olanağı!

Konut kredisinde finansman sağlamak amacı ile birbirleriyle adeta yarış içinde olan bankalar arasında düşük faiz oranları ve farklı kampanya seçenekleriyle Yapı Kredi ön plana çıkmaktadır. Kampanya kapsamında kullanılacak konut kredisi maksimum alınan evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar olabilmektedir.

Kampanya kapsamında geri ödemeler aylık taksitlerle olabileceği gibi ara ödemelerle de kalan miktarın taksitleri azaltılabilmektedir. Ödemeler maksimum 120 aya kadar yapılabilmektedir. Yatırım amacı ile ev sahibi olmak isteyen ya da tek başına konut alamayan iki kişinin birlikte konut kredisi kullanabilmektedir. Konut kredisi için alınan ev teminat olarak kabul edilmektedir.

Banka kampanya kapsamında kullanılan kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücretini müşteriden tahsil etmektedir. Ayrıca kredi kullanan kişi/kişilere hayat sigortası yapılması zaruridir. Konut sigortası ve DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) yaptırılması gerekmektedir. Söz konusu sigorta poliçe primleri müşteriden tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol