Ana Sayfa Krediler Garanti Bankası'ndan Kefilsiz Konut Kredisi! Üstelik 240 Ay Vade!

Garanti Bankası’ndan Kefilsiz Konut Kredisi! Üstelik 240 Ay Vade!

-

Kira ödemekten bıktım artık ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız, evlendim, kendi evimi kurmak istiyorum diyorsanız Garanti Bankası sizler için büyük fırsat. Uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle Garanti Bankası ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bankanın uyguladığı kiracıya mortgage kampanyası ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Kiracıya Mortgage Kampanyasında maksimum vade 240 ay!

Kampanya kapsamında bankanın müşterilerine uyguladığı faiz oranı aylık yüzde 0,95. Konut kredisi kampanyasında aylık yüzde 0,95 faiz oranıyla alınan kredinin geri ödemeleri 240 aya kadar yapılabilmektedir. Kredi geri ödeme konusunda müşterisini bunaltmayan banka vade süresini uzun tutarak müşteriye özel ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Kampanya kapsamında kredi kullanabilmek için bankanın kefil talebi bulunmamaktadır. Müşteri satın aldığı evi teminat göstererek kampanyadan faydalanabilir. Banka kampanya uyarınca satın alınacak olan evin mali değerinin yüzde 80’i kadar finansman sağlayabilmektedir. Örneğin, müşteri 200 bin Türk Lirası değerinde ev satın alıyorsa kampanya dahilinde maksimum 160 bin Türk Lirası kredi kullanabilmektedir. Banka kampanya kapsamında kredi kullanan müşterilerine, hayat ve işsizlik sigortası yaptırmayı zorunlu tutmuştur.

Ayrıca müşteri, kampanya uyarınca DASK (Doğal Afet ve Deprem Sigortası) ve konut sigortası da yaptırmak durumundadır. Kiracıya Mortgage kampanyasında banka müşteriden bir defaya mahsus olmak üzere ekspertiz ücreti ve taşınmaz rehin ücreti talep etmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler