Ana SayfaKredilerHSBC’den Özel Müşterilere Özel Kredi Kampanyası!

HSBC’den Özel Müşterilere Özel Kredi Kampanyası!
H

-

İhtiyaç kredisinde yeni kampanya duyuran HSBC premier ve advance müşterilerine özel kampanya koşulları oluşturdu. Söz konusu kampanya kredi notu yüksek olan müşteriler için geçerli olmaktadır.

Bankanın premier ve advance müşterileri arasında iseniz uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında banka minimum 1.000 Türk Lirası maksimum ise 40 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Banka faiz oranlarını aylk yüzde 1,15 olarak belirlemiştir.

Kredi Kampanyası İçin Belirlenen Azami Vade Süresi 48 Ay!

Kampanya dahilinde kredi geri ödemeleri 48 aya kadar olan vade seçenekleri ile mümkündür. “Premier ve Advance İhtiyaç Kredisi Kampanyası’ndan” yararlanmak için müşterinin bankada bulunan vadesiz hesabından kimi düzenli işlemler yapılması gerekmektedir. Banka bu konuda; müşterinin vadesiz mevduat hesabından en az 3 otomatik ödeme talimatı olmalı, bu talimatlardan biri fatura ödeme talimatı olmalı ve kredi kullanımından önceki ay bu talimatlara en az 500’er Türk Lirası yatırılmış olmalı, koşullarını koymuştur.

Kampanya kapsamında tüketici kredisi kullanan müşteriye hayat sigortası yaptırılması zorunlu tutulmamıştır. Müşteri dilediği takdirde sigorta yaptırabilmektedir. Kampanya uyarınca müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis ücreti kullanılan kredinin miktarının yüzde 0,5’i (binde beşi) kadardır.

Premier ve Advance İhtiyaç Kredisi kampanyası koşullarından yararlanmak için son tarih 31 Aralık 2016 olduğundan, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin acele etmesi gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol