Burgan Bank Birikimli İhtiyaç Kredisi: Hem de Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,06!

0

Burgan Bank müşterilerine yeni “Birikimli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile düşük faiz oranlı finansman sağlamakla birlikte yüzde 25 devlet katkılı BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) imkanı sunuyor.

Birikimli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında aylık faiz oranları yüzde 1,06’dan başlamaktadır. 48 aya kadar olan vade seçenekleri ile kredi geri ödeme imkanı bulunmaktadır.

Krediden Yararlanmak İsteyene BES Zorunlu!

Kampanya kapsamında kullanılacak kredi geri ödemeleri 12 aylık vadede yapılacak ise aylık yüzde 1,06 faiz oranı uygulanmaktadır. 13- 18 arasında kredi geri ödemelerini yapmak isteyen müşterilere aylık yüzde 1,07 faiz oranı uygulanmakta iken; 19- 48 ay arasındaki vadelerde kredi ödemelerini tamamlamak isteyen müşteriler ise aylık yüzde 1,09 faiz ödemek durumundalardır.

Kampanya koşullarından yararlanmak isteyen müşteriler banka aracılığıyla Metlife Emeklilik ve Hayat Sigorta A.Ş ile bireysel emeklilik sistemine (BES) dahil olması gerekmektedir. Ayrıca BES için ödenecek olan katkı payını tek seferde ödemesi gerekmektedir. En az 2 ay boyunca bireysel emeklilik sisteminde kalan müşteriye, bireysel emeklilik paketi ücreti iade edilmektedir. Ayrıca kampanya dahilinde finansman sağlayan müşteriye 1 yıl boyunca hesap işletim ücreti yansıtılmamakla birlikte, internetten yapacağı EFT/ Havale gibi işlemler için ücret konusunda esneklik gösterilmektedir.

Kampanya kapsamında müşteriden kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i (binde beş) oranında kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın