Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yalnızca Yüzde 1,13!

Vakıfbank’tan Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yalnızca Yüzde 1,13!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank ülkenin geleceğini yetiştiren değerli öğretmenlerimiz için öğretmenler gününe özel kampanya düzenledi. Uygun vade ve faiz oranlarıyla “Öğretmenler Günü Kredisi” çalışan ve emekli olan bütün öğretmenler için geçerlidir. Banka kampanya kapsamında aylık yüzde 1,13 faiz oranı uygulamaktadır.

Müşteri aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile sağladığı finansmanı 48 aya kadar olan vadelerle geri ödeyebilmektedir. Ödeme koşullarında esneklik gösteren banka; 3 ay ödemesiz dönemli, eşit taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini müşterilere sunmaktadır.

Uygun Faiz Oranından 48 Aya Kadar Vade Fırsatı!

Kampanya koşullarından faydalanarak likidite desteği sağlayan öğretmenler isterlerse 3 ay ödeme yapmayıp daha sonra kredi geri ödemelerini yapmaya başlayabilmektedirler. Kampanya dahilinde kredi kullanan müşteriler aylık taksitlerini istedikleri miktarlarda belirleyebildikleri gibi, bankanın oluşturduğu şablona uygun olarak da eşit taksitli ödeme yapabilmektedirler.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kampanyası uyarınca müşterilerden kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse kampanya kapsamında 70 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile 48 ay vadede ayda bin 993 Türk Lirası kadar taksit ödemesi gerekmektedir. Söz konusu meblağ için banka müşteriden 350 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kampanya dahilinde kullanılan kredinin efektif yıllık faiz oranı yüzde 17,88 olmaktadır.

Söz konusu kampanya kapsamında hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası kullanılan kredi tutarına, kredinin geri ödeneceği vadeye, müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre değişmekte olup söz konusu örnekteki miktarlar baz alınarak 35 yaşında bir erkek müşteri için hesaplandığında poliçe prim ücreti 250 Türk Lirası civarında olmaktadır. Kampanya kapsamında müşteriden kefil talep edilmemekte fakat banka gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilmektedir.

Bu kampanyanın koşulları; emekli veya çalışan öğretmen, yahut Milli Eğitim Bakanlığı ve bağlı teşkilatlarında çalışan bütün kadrolu personel için geçerlidir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...