Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yalnızca Yüzde 1,13!

Vakıfbank’tan Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yalnızca Yüzde 1,13!
V

-

Vakıfbank ülkenin geleceğini yetiştiren değerli öğretmenlerimiz için öğretmenler gününe özel kampanya düzenledi. Uygun vade ve faiz oranlarıyla “Öğretmenler Günü Kredisi” çalışan ve emekli olan bütün öğretmenler için geçerlidir. Banka kampanya kapsamında aylık yüzde 1,13 faiz oranı uygulamaktadır.

Müşteri aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile sağladığı finansmanı 48 aya kadar olan vadelerle geri ödeyebilmektedir. Ödeme koşullarında esneklik gösteren banka; 3 ay ödemesiz dönemli, eşit taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini müşterilere sunmaktadır.

Uygun Faiz Oranından 48 Aya Kadar Vade Fırsatı!

Kampanya koşullarından faydalanarak likidite desteği sağlayan öğretmenler isterlerse 3 ay ödeme yapmayıp daha sonra kredi geri ödemelerini yapmaya başlayabilmektedirler. Kampanya dahilinde kredi kullanan müşteriler aylık taksitlerini istedikleri miktarlarda belirleyebildikleri gibi, bankanın oluşturduğu şablona uygun olarak da eşit taksitli ödeme yapabilmektedirler.

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kampanyası uyarınca müşterilerden kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse kampanya kapsamında 70 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık yüzde 1,13 faiz oranı ile 48 ay vadede ayda bin 993 Türk Lirası kadar taksit ödemesi gerekmektedir. Söz konusu meblağ için banka müşteriden 350 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kampanya dahilinde kullanılan kredinin efektif yıllık faiz oranı yüzde 17,88 olmaktadır.

Söz konusu kampanya kapsamında hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası kullanılan kredi tutarına, kredinin geri ödeneceği vadeye, müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre değişmekte olup söz konusu örnekteki miktarlar baz alınarak 35 yaşında bir erkek müşteri için hesaplandığında poliçe prim ücreti 250 Türk Lirası civarında olmaktadır. Kampanya kapsamında müşteriden kefil talep edilmemekte fakat banka gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilmektedir.

Bu kampanyanın koşulları; emekli veya çalışan öğretmen, yahut Milli Eğitim Bakanlığı ve bağlı teşkilatlarında çalışan bütün kadrolu personel için geçerlidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol