Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Özel Oranlı Facebook Kredisi

Denizbank’tan Özel Oranlı Facebook Kredisi
D

-

Denizbank müşterilerine özel kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Banka şimdi de Facebook kullanıcılarına özel kampanya düzenledi. Facebook’tan ayrılamayan müşteriler Facebook’tan çıkmadan kredi başvurusu yapabilecekler. “Özel Oranlı Facebook Kredisi” kampanyası uyarınca faiz oranları aylık yüzde 1,35’ten başlıyor.

Denizbank, “Özel Oranlı Facebook Kredisi” ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine avantajlı koşullar sunuyor. Kampanya kapsamında müşteri 48 aya varan vadelerle kredi geri ödemesini yapabilmektedir. Özel Oranlı Facebook Kredisi kampanyası kapsamında azami sağlanılabilecek finansman miktarı 55 bin Türk Lirası’dır.

Facebook Kredisi’nde Maksimum Vade 48 Ay!

Denizbank kampanya kapsamında 12 ay vade ile geri ödeme sözü veren müşterilerine aylık yüzde 1,35 faiz oranı ile likidite sağlayabilmektedir. 13 ila 24 ay arası kredi geri ödemelerini yapabilecek müşteriler aylık yüzde 1,45 faiz oranı ile kredi kullanabilmekte iken; 25- 48 ay arası vadede kredi geri ödemelerini yapmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,48 faiz oranı ile finansman desteği alabilmektelerdir.

Denizbank Özel Oranlı Facebook Kredisi kampanyası kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında ve kredi kullanımı sırasında başta ve bir defaya mahsus olmak üzere tahsil edilmektedir. Denizbank’ın duyurduğu söz konusu kampanya uyarınca hayat sigortası yaptırmak müşteriye zorunlu tutulmuştur ve sigorta poliçe prim ücreti müşteriden tahsil edilmektedir. Sigorta poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredinin ödenecek vadesine göre farklılık arz etmektedir.

Bankanın belirtilen kampanya koşullarında bir kredi kullanımına örnek vermek gerekirse; 10 bin Türk Lirası kredi kullanmak isteyen 35 yaşında bir müşteri, 24 ay vadede geri ödeme sözüne binaen aylık yüzde 1,45 faiz oranı ile kredi geri ödeme taksitleri 513 Türk Lirası civarında olacaktır. Müşteri 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecek ve 90 Türk Lirası civarında hayat sigortası poliçe prim ücreti ödemek durumundadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol