Ana SayfaKredilerABank Yılbaşı Kredisi: Günlük 9,5 Lira Geri Ödemeli Kredi!

ABank Yılbaşı Kredisi: Günlük 9,5 Lira Geri Ödemeli Kredi!
A

-

Yılbaşı yaklaşıyor. Yeni yılla birlikte masrafları da artan müşterileri için ABank tarafından “Yılbaşı Kredisi” duyuruldu. Kredi kapsamında banka tarafından sunulan faiz oranları aylık yüzde 1,15 düzeyinden başlamaktadır.

Abank Yılbaşı Kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine 12 ay vadeli kredi kullanmak istediklerinde aylık yüzde 1,22 oranında faiz uygularken, 24,36 ve 48 ay vadeli kredi kullanımları için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,15 noktasındadır.

Kullanılabilecek Azami Kredi 30 Bin Türk Lirası!

Abank Yılbaşı Kredisi kampanyası uyarınca müşterilerine maksimum 30 bin Türk Lirası’na kadar likidite olanağı sunmaktadır. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin seçeceği vade dilimine göre değişkenlik gösteren faiz oranları, kullanılmak istenilen kredi miktarına göre ise farklılık arz etmemektedir.

Müşteri kampanya olanaklarından yararlanarak 10 Bin Türk Lirası finansman edinmek istediğinde; borcunun 12 ayda 915’er Türk Liralık taksitler halinde geri ödeyebilecektir. 12 aylık vade seçiminde faiz oranı nispeten yüksek olduğu göz önüne alındığında daha uzun vadeler tercih edilerek faiz oranı aşağıya çekilebilmektedir.

10 bin Türk Lirası likiditeyi 48 ay vadede geri ödemek üzere çeken müşteri aylık yüzde 1,15 oranına tabi olacaktır. Bu şartlar altında kullanılan kredinin bankaya 4 yıl boyunca geri ödemesi yapılırken her ay 286 Türk Lirası taksit ödenmesi gerekecektir. Gün bazında hesaplandığında geri ödeme meblağı takribi günlük 9,5 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Abank Yılbaşı Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerinden kredi tahsis ücretini ayrıca talep etmektedir. Vade süresine göre farklılık arz etmeyen kredi tahsis ücreti, kullanılacak kredi tutarının binde beşi oranındadır. Ayrıca banka tarafından zorunlu tutulan sigortaların poliçe prim ücretleri de müşterilerden ayrıca tahsil edilmektedir. Söz konusu masrafların aylık taksit ödemelerine dahil edilmediği ve müşterilerden direkt tahsil edildiği göz önünde bulundurulmalıdır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol