Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Mini Kredide Son Gün 30 Kasım!

QNB Finansbank Mini Kredide Son Gün 30 Kasım!

-

QNB Finansbank kredi faizlerinde indirime gidiyor. Finansbank sonbahara özel ihtiyaç kredisi faizlerini aylık yüzde 1,15’ten 1,11’e düşürdü. Faiz indirimine giden QNB Finansbank acil nakde ihtiyacı olan müşterilerine uygun faiz oranlarıyla finansman sunuyor.

QNB Finansbank sonbahar kredisi kapsamında aylık faiz oranını düşürdü. Sonbahar kredisi kampanyası kısa vade süresi ve azami sınırı düşük olan bir kampanya olduğundan; küçük miktarlarda nakde ihtiyacı olan herkese uygun bir kredi kampanyasıdır. Sonbahar kredisi kampanya koşullarına göre maksimum sağlanılabilecek finansman 3 bin Türk Lirası’dır.

Azami Vade 12 Ay!

Kampanya uyarınca azami ödenebilecek vade 12 ay olmakla birlikte, 3 ay erteleme seçeneği de bulunmaktadır. Kampanya süresi kasım ayı sonunda bitecek olup, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler 30 Kasım 2016 tarihine kadar krediye başvurmaları gerekmektedir. Krediye internetten online olarak başvurulacağı gibi telefondan da başvurulabilmektedir. Müşteri, kredi kampanyasına katılmak için T.C Kimlik Numarasını yazıp 5030’a SMS olarak yollayabilmektedir.

QNB Finansbank’ın sonbahara özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bir müşterinin 2 bin Türk Lirası finansman sağladığı varsayılırsa, müşterinin 12 ay vade ve aylık yüzde 1,11 faiz oranı ile ayda takribi 184 Türk Lirası kredi geri ödeme taksitleri olacaktır. Kampanya dahilinde müşteri 3 ay ertelemeli ödeme yapmak istediğinde ise aynı vade ve faiz oranı ile müşterinin aylık taksitleri 189 Türk Lirası civarında olacaktır. Bankanın uyguladığı kampanya koşullarına göre müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası poliçe prim ücreti kullanılan kredi miktarına, vadeye müşterinin yaşına göre değişebilmektedir ve müşteri tarafından ödenir. Kampanya uyarınca müşteri kredi tahsis ücreti ödemek durumumdadır.

 Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının yüzde 0,05’i kadardır. Yukarda verilen örnekte müşteri kullandığı 2 bin Türk Lirası için 10 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır. QNB Finansbank’ın sonbahar kredisi kampanyası 30 Kasım tarihinde sona ermektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler