Ana SayfaGündemING Bank Taşıt Kredisi Kampanyası!

ING Bank Taşıt Kredisi Kampanyası!

-

Taşıt kredisi ihtiyaçlarınızı ING Bank’ın Taşıt Kredisi ile karşılayabilirsiniz! 0 km ya da ikinci el araçlar için finansman sağlanan kampanyada uygun faiz oranları mevcut. Üstelik müşteri Kasko sigortasını ING Bank aracılığı ile yaptırdığında daha avantajlı faiz oranları ile likidite sağlayabilmektedir.

ING Bank’ın taşıt kredisi kampanyası dahilinde 0 km ve 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için kredi kullanılabilmektedir. Kampanya dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri 3 ile 48 ay arasında yapılabilmektedir. Kampanya koşullarına göre geri ödeme süresine göre faiz oranları değişiklik arz etmektedir.

Hem Sıfıra Hem 2. Ele Kredi Fırsatı!

ING Bank’ın taşıt kredisi kampanyası dahilinde 0 km ve ikinci el araçlar için finansman sağlayan bir müşteri geri ödemelerini 3 ile 6 ay arasında gerçekleştirdiği durumda banka krediye aylık yüzde 1,04 faiz oranı uygulamaktadır.

Söz konusu araç için kullanılan kredi geri ödemeleri 7 ila 48 ay arasındaki vadelerle yapıldığı takdirde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,29 olacaktır. Banka kampanya kapsamında kasko sigortası ING Bank ile yapıldığı durumda vade farkına bağlı olarak değişmek koşulu ile faiz indirimi uygulamaktadır. Taşıt kampanyası kapsamında satın alınan 0 km ve ikinci el araçların kasko sigortası banka aracılığı ile yapıldığı durumda; geri ödemeler 3- 6 ay vadede yapılırsa uygulanacak olan aylık faiz oranı yüzde 1,04’tür. Ödemelerin 7- 48 ay aralığında yapılması durumunda ise banka aylık yüzde 1,23 faiz oranı uygulamaktadır.

Taşıt kredisi kampanyası uyarınca müşterinin ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmamıştır. Kampanya dahilinde bankaya teminat olarak yalnızca satın alınacak araç gösterilebilmektedir. Kredi tahsis ücreti ( dosya masrafı) kampanya koşullarına göre alınıyor olup oranı ise kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadardır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler