Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Tarımsal Ekipman Kredisi

QNB Finansbank Tarımsal Ekipman Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  QNB Finansbank konut, ihtiyaç, taşıt kredileri gibi kredilerin yanında müşterilerine tarım alanında da destek sağlıyor. Bankanın tarım sektörüne yönelik verdiği birçok kredinin arasında tarımsal ekipman kredisi de bulunmakta.

   Tarımsal yatırım kredileri kapsamında sağlanan ekipman kredisi makineli tarımda müşterilerin işini kolaylaştırmaktadır. Tarımsal ekipman kredisi römork, pülverizatör gibi makinaların alımında finansman sağlamak amacı ile banka tarafından verilmektedir. QNB Finansbank tarımsal ekipman kredisi kapsamında birinci el ve ikinci el araçlar için finansman sağlamaktadır.

  Azami Vade 72 Ay!

  Banka söz konusu kredi kapsamında sıfır araçlarda satın alınacak aracın fatura değerinin yüzde 75’ini karşılamaktadır. Tarımsal ekipman kredisi dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri 72 aya kadar olan vadeler ile ödenebilmektedir. QNB Finansbank’ın söz konusu kredisi kapsamında ikinci el araç alımında ise banka aracın fatura bedelinin yüzde 60’ı kadarına finansman sağlamaktadır.

  İkinci el araç satın alımları için sağlanılan likidite geri ödeme taksitleri 48 aya kadar olan vadelerle çeşitlendirilmiştir. Tarımsal ekipman kredisi kapsamında kredi geri ödemeleri müşterinin tercihine göre 1, 3, 6, 12 aylarda bir ödeme yapılmak kaydı ile gerçekleştirilebilmektedir. QNB Finansbank’ın tarımsal ekipman kredisinden yararlanabilmek için müşterinin Çiftçilik Kayıt Sistemi’ne kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca tarımsal ekipman kredisi kullanabilmek için müşteri Çiftçilik Belgesi’ne sahip olmalıdır.

  Kredi kullanımı için gerekli belgeler arasında müşterinin nüfus cüzdanı fotokopisi ile proforma ve kesin fatura da yer almaktadır. Bahsedilen Çiftçilik Belgesi, Çiftçilik Kayıt Sistemi Belgesi ve diğer belgeler başvuru esnasında müşterinin yanında olmalıdır. Ayrıca banka gerekli gördüğü taktirde başka belgeler de talep edebilmektedir. QNB Finansbank müşterilerinden kefil talep etmemekle birlikte, teminatları yeterli bulmadığı durumlarda kefil talep etme hakkını da saklı tuttuğunu deklare etmiştir. Kredi başvurusu için QNB Finansbank şubeleri ile şahsen görüşmek gerekmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

  Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

  QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

  Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

  Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...