Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Bireysel İşyeri Kredisi

Vakıfbank’tan Bireysel İşyeri Kredisi
V

-

Vakıfbank’tan Bireysel İşyeri Kredisi! Dükkan, muayenehane, dükkan büro gibi iş yeri açmak isteyen ve gayrimenkule ihtiyacı olan müşterilere Vakıfbank bireysel işyeri kredisi veriyor. Hayalinizde ki işe Vakıfbank’ın işyeri kredisiyle sahip olabilirsiniz. Banka kredi kapsamında istihbaratı olumlu olan, belirli ve düzenli bir gelire sahip olan müşterilere finansman sağlayabilmektedir.

Ticari nitelikli müşteriler söz konusu krediden yararlanamamaktadır. Bankanın bireysel işyeri kredisi kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,30’dur. Aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile sağlanılan finansman azami 120 ay vadede geri ödenebilmektedir. Ödeme planı müşteri özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. İş yeri kredisi kapsamında maksimum sağlanılabilecek finansman, alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadardır.

120 Aya Kadar Vade Olanağı!

Vakıfbank iş yeri kredisi kapsamında müşteriye hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmuştur. Ayrıca işyeri kredisi dahilinde konut paket sigortası yaptırmak da zaruriyet göstermektedir. Konut paket sigortası her yıl yenilenmektedir.

Banka müşteriden söz konusu kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak bilinen kredi tahsis ücreti sağlanılan finansmanın yüzde 0,5’i (binde 5) kadardır. Vakıfbank’ın iş yeri kredisi kapsamında 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Söz konusu meblağa uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,30’dur. Müşteri kullandığı krediyi 120 ay vade ile geri ödeyecekse, kredinin müşteriye efektif yıllık faiz oranı yüzde 21,1425 civarında olacaktır. Söz konusu örnekte ödenecek olan ekspertiz bedeli 800 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır fakat işyerinin metrekaresine, lokasyonuna bağlı olarak bu meblağ farklılık gösterebilmektedir. Ancak her durumda bu tutar müşteri tarafından karşılanmak durumundadır.

İşyeri kredisi kullanımı sırasında çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ya da diğer şahıslara ödenecek olan ücretler müşteriye aittir. Çıkacak masraflar banka tarafından müşteriye yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol