Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) Hem Sıfıra Hem 2. Ele Taşıt Kredisi

Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) Hem Sıfıra Hem 2. Ele Taşıt Kredisi

Türk Ekonomi Bankası TEB, hem sıfır kilometre araçlar için hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi fırsatı sunuyor. Banka, taşıt kredisinde sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için tek faiz oranı belirlemiştir.Türk Ekonomi Bankası TEB, hem sıfır kilometre araçlar için hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi fırsatı sunuyor. Banka, taşıt kredisinde sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için tek faiz oranı belirlemiştir.

TEB’den taşıt kredisi kullanarak otomobil almak isteyen müşteriler için 48 aya kadar vade olanağı sunuluyor. Bütün vadelerde ve bütün taşıt kredisi seçeneklerinde banka tarafından azami 1,35 faiz oranı uygulanmaktadır.

Maksimum Vade 48 Ay!

Türk Ekonomi Bankası TEB, taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerine uyguladığı azami 1,35 faiz oranını bütün vadelerde sabit tutmaktadır. Taşıt kredisi uyarınca kullanılabilecek maksimum vade süresi 48 ay olarak tayin edilmiştir. Bankanın taşıt kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler kredi tahsis ücreti ödemek durumundadırlar. Kredi tahsis ücreti, kullanılan kredi meblağının binde beşi oranındadır.

TEB’den 30 bin Türk Lirası taşıt kredisi kullanarak otomobil almak isteyen bir müşteri, bankaya 150 Türk Lirası dosya masrafı ödeyecektir.

Banka, otomobil alımında kullanılan kredi karşılığında müşterinin aldığı taşıta rehin koymaktadır. Ayrıca krediye konu taşıta kredi vadesi boyunca Kasko yaptırılması zaruri tutulmuştur. Hem taşıt rehin ücreti hem de Kasko ücreti müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir. Zorunlu trafik sigortası zaten yasal olarak mecburiyet arz ettiğinde yaptırılmak durumundadır ve ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

Örnek Hesaplama

Türk Ekonomi Bankası taşıt kredisi kapsamında 30 bin Türk Lirası likidite edinen bir müşterinin bankaya borcunu 48 ay vadede geri ödemek istemesi durumunda; aylık TEB’e ödenmesi gereken taksit tutarı 904 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Banka müşteriden ekstra bir ipotek talep etmemektedir. Ayrıca taşıt kredisi kapsamında kefil de talep edilmemektedir. Krediye konu taşıtın borcu bittiğinde araç üzerine konulmuş olan rehin kaldırılabilmektedir. Rehin çözme işlemi ücreti de müşteriye aittir.teb taşıt taşıt kredisi taşıt kredisi faiz oranları taşıt kredileri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kefilsiz Taşıt Kredisi!
Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kefilsiz Taşıt Kredisi!
Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!
Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!