Ana SayfaGündemHSBC’den Sıfıra da 2. Ele de Taşıt Kredisi

HSBC’den Sıfıra da 2. Ele de Taşıt Kredisi
H

-

Bir araba hayali kuran ya da yeni bir araba almak isteyen müşterilere kredi HSBC’den! HSBC “Son Sürat Taşıt Kredisi” ile müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Son Sürat Taşıt Kredisi kapsamında uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile 0 km ya da ikinci el taşıtlar için kredi sağlanabilmektedir.

Banka söz konusu kredi kapsamında 0 km araçlarda; aracın fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde ise, 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının yüzde 50’sini finanse edebilmektedir. Müşterinin satın almak istediği araç 2. el ise aracın kasko bedelinin yüzde 70’ini banka kredi verebilmektedir. 2. el taşıt alımlarında aracın yaşı kredi kullanabilmek açısından önem arz etmektedir. Kredi kullanım koşullarına göre aracın yaşı ve kullanılan kredinin geri ödeme vadesi toplamda maksimum 8 yıl olmalıdır. Yani kullanılan kredi 2 yılda geri ödenecek ise araç maksimum 6 yaşında olabilmektedir.

Azami Vade 48 Ay!

Son Sürat Taşıt Kredisi kapsamında kredi geri ödemelerinde uygulanan maksimum vade 48 aydır. HSBC’nin taşıt kredisi kampanyası dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,25’tir. Son Sürat Taşıt Kredisi kampanyası uyarınca müşteriden kullandığı kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Ayrıca kredi şartlarına göre araca kasko yaptırmak zaruriyet göstermektedir.

Müşterinin talebi doğrultusunda kredi hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenmekte olup, müşteri istediği takdirde kredi vadesi boyunca geçerli olacak hayat sigortasına avantajlı fiyatlarla sahip olunabilmektedir.

Son Sürat Taşıt Kredisi kampanyası dahilinde müşteri eşit taksitlerle ödeme yapabileceği gibi ara ödeme, erken ödeme, otomatik ödeme gibi avantajlardan da faydalanabilmektedir. HSBC, kredi koşulları uyarınca taşıt rehni ile finansman sağlayabilmekte, kefil talep etmemektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol