Ana SayfaGündemAbank’tan Hem Sıfır Hem 2. El Araç Almak İsteyenlere Kredi Olanağı: Güncel...

Abank’tan Hem Sıfır Hem 2. El Araç Almak İsteyenlere Kredi Olanağı: Güncel Oranlar (01.12.2016)

-

ABank, taşıt almak isteyen ancak yeterli maddi olanağa sahip olmayan müşterileri için taşıt kredisi veriyor.  Banka, taşıt kredisi kapsamında müşterilerine 3 aydan 48 aya kadar vade olanağı sunmaktadır.  

Abank’tan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteri için alınacak aracın sıfır kilometre olma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Müşterilerine 2. el araç alımı için de taşıt kredisi sağlamaktadır.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranları

Abank taşıt kredisi kapsamında müşterilerine tercih edecekleri vadelere göre farklı faiz oranları tatbik etmektedir. 6 aya kadar vadeli kredi kullanımlarında faiz oranı aylık yüzde 1,34 olarak belirlenmiştir. 6- 9 ay arası vadeli finansman edinmek isteyen müşteriler için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,32’dir.

9 ile 15 ay vade diliminde bir süre tercih edilerek taşıt kredisi kullanılmak istenmesi durumunda banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,31 oranında faiz uygulanmaktadır. 15 ila 18 ay arası vadeli finansman edinimi için faiz oranı aylık yüzde 1,3’tür. 18- 21 ay arası vade için 1,29 faiz oranı, 21- 24 ay vadeli kullanımlar için ise aylık yüzde 1,28 faiz oranı belirlenmiştir. 24- 30 ay arası vadelerde aylık yüzde 1,33 faiz oranı, 30- 36 ay arası 1,36 faiz oranı tatbik edilmektedir. 36 ay ile 42 ay arası vadeli kredi kullanımlarında aylık yüzde 1,4 faiz oranı ve 42 – 48 ay aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler için de aylık yüzde 1,42 faiz oranı belirlenmiştir.

Taşıt kredisi kullanacak müşterilerin satın alacakları araç ister sıfır kilometre olsun, ister 2. el olsun; banka tarafından kasko yapılması zorunlu tutulmuştur. Bir yıllık kasko bedeli ortalama bin Türk Lirası olup müşterilerden tahsil edilmektedir. Ayrıca müşterilere kullanılan kredi meblağının binde beşi oranında masraf yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler