Denizbank ve PTT Ortaklığında Masrafsız “Her Derde Deva Kredi”

0

Denizbank ve PTT işbirliği ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik tüketici kredisi tüm PTT şubelerinde. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi için Denizbank şubelerine gitmek zorunda kalmadan hem başvurunuzu PTT’den yapabilir hem de paranızı anında PTT’den çekebilirsiniz.

Emekli maaşını PTT’den alan müşterilere özel “Her Derde Deva Kredi” Denizbank ve PTT işbirliği ile avantajlı koşullarla hizmetinizde. Söz konusu ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilere uygun faiz oranları ve uzun vade süresiyle kredi olanağı sunulmaktadır.

Maksimum 36 Bin Türk Lirası Kredi Olanağı!

Kredi uygulaması kapsamında emekli maaşını PTT’den alan müşteriler asgari 1.000 Türk Lirası finansman sağlayabilmektedirler. Kredi kullanım üst limiti ise 36 bin Türk Lirası olarak sınırlandırılmıştır.

Her Derde Deva Kredi uygulaması kapsamında emekli müşteriler sağladıkları finansman geri ödemesini 48 aya kadar olan vadelerde ödeyebilmektelerdir. Söz konusu ihtiyaç kredisi kullanımını gerçekleştirebilmek için emekli müşteri 80 yaşını aşmamış olmalıdır. Kredi uygulaması koşullarına göre finansman sağlamak isteyen müşterinin yaşı ve kredi geri ödemesinin yapılacağı vade toplamı 80’i geçmemelidir. Yani 79 yaşındaki emekli bir müşteri kullandığı ihtiyaç kredisi geri ödemelerini maksimum 1 yıl vade ile gerçekleştirebilmektedir.

Her Derde Deva Kredi uygulaması dahilinde geçerli olan faiz oranları emekli müşterinin sağladığı finansman miktarında göre farklılık arz etmektedir. 2 bin Türk Lirasına kadar olan meblağlarda bir kredi kullanımı gerçekleşecek ise uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,75’tir. Kredi uygulaması kapsamında emekli müşterinin sağlayacağı finansman miktarı 2 bin Türk Lirası ile 36 bin Türk Lirası arasında ise aylık yüzde 1,59 faiz oranı uygulanacaktır.

Denizbank ve PTT işbirliği ile emekli müşterilere kredi olanağı sağlanan Her Derde Deva Kredi uygulaması kapsamında kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Her Derde Deva Kredi ile emekli müşteriler masraf ödemeden finansman sağlayabilmektedirler.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version