Advert Advert Advert

TEB ve PTT’den Ortak Masrafsız “Jet Kredi”

TEB ve PTT’den Ortak Masrafsız “Jet Kredi”
TEB ve PTT’den Ortak Masrafsız “Jet Kredi” -

PTT ve TEB iş birliği çerçevesinde, PTT şubelerinden masrafsız anında kredi kullanabilmek fırsatı sunulmakta. Acil ihtiyaçlarınız için Jet Kredi'den faydalanabilirsiniz.

PTT'den emekli maaşını alan müşterilere, TEB ve PTT işbirliği ile masrafsız kredi imkanı sunuluyo. Emekli maaşınızı PTT'den alıyorsanız sizde Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) ayrıcalıklı faiz oranlarından faydalanarak ihtiyaçlarınıza yönelik finansman sağlayabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) "Jet Kredi" fırsatından yararlanan müşteriler ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıyor. Jet Kredi uygulaması ile emekli müşteriler uzun vade avantajı ile ekonomik sıkıntıya girmeden kredi geri ödemesini yapabilmektedirler.

Azami Vade 48 Ay Maksimum Tutar 20 Bin Türk Lirası!

Kredi uygulaması kapsamında sağlanılan finansman geri ödemeleri 48 aya kadar olan vadelerde geri ödenebilmektedir. Kredi geri ödemesinin yapılabileceği asgari vade süresi ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Jet Kredi uygulaması dahilinde kredi kullanan emekli müşterilere kredi geri ödemesinin yapılacağı her vadede sabit olmak üzere aylık yüzde 1,55 faiz oranı uygulanmaktadır.

PTT'den maaşını alan emekli müşteriler Jet Kredi uygulaması dahilinde asgari 1.000 Türk Lirası likidite sağlayabilmektedirler. Türk Ekonomi Bankası (TEB) kredi uygulaması dahilinde kredi kullanmak isteyen müşterileri maksimum 20 bin Türk Lirası'na kadar finanse edebilmektedir. Kredi uygulaması kapsamında finansman sağlayabilmek için en fazla 70 yaşına kadar olan müşteriler başvuru yapabilmektedirler. Söz konusu kredi uygulaması dahilinde kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

Türk Ekonomi Bankası Jet Kredi uygulaması dahilinde 5 bin Türk Lirası kredi kullanmak isteyen bir müşteri kredi geri ödemesini 36 ay vadede tamamlayacak ise uygulanacak olan faiz oranı aylık 1,55'tir. Kredi uygulaması dahilinde dosya masrafı talep edilmeyecek olup hayat sigortası yaptırmak zaruriyet göstermektedir. Söz konusu finansman kullanımında müşteri aylık 191,78 Türk Lirası taksit ödeyecek olup kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 24,7505 olacaktır. Ayrıca müşterinin sigorta masrafı da 53,2 Türk Lirası civarında olacaktır.

jet kredi teb kredi ptt kredi teb ve ptt kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!