Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan "İlk Kredim" Kampanyası

Garanti Bankası’ndan “İlk Kredim” Kampanyası
G

-

Garanti Bankası’ndan ilk kredisini alacak olan müşterilere avantajlı koşullarla kredi imkanı! Garanti Bankası “İlk Kredim” kampanyası ile finansman ihtiyacı olan müşterilere likidite sağlıyor.

Kampanya dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler, gelir belgesi ve ikametgah belgesi olmadan başvuru yapabilmektelerdir. Banka kampanya kapsamında azami 100 bin Türk Lirası likidite sağlıyor. İlk Kredim kampanyası dahilinde kullanılan kredi 48 aya kadar olan vadelerle rahat rahat ödenebilmektedir. Kredi geri ödemesinde uygulanacak olan vade süresi minimum 3 ay olarak belirlenmiştir.

Aylık Yüzde 1,39’dan Başlayan Faiz Oranları!

Kampanya uyarınca banka, müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Söz konusu kampanya dahilinde uygulanan faiz oranları vade süresi ve kredi miktarına bağlı olarak farklılık arz etmektedir. İlk Kredim kampanyası dahilinde 48 ay vade ile 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriye aylık yüzde 1,42 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri kredi geri ödemesini aylık 306,70 Türk Lirası civarında taksitlerle ödeyecek olup, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 22,8245 olacaktır.

Kampanya dahilinde 48 ay vadede geri ödeme şartı ile 15 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteriye aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile sağladığı finansmanı aylık 456,58 Türk Lirası olan taksitlerle geri ödeyecektir. Kredinin müşteriye olan yıllık maliyet oranı ise 22,3026’dır. Kampanya kapsamında 48 ay vadede ödemek suretiyle 20 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri ise aylık yüzde 1,34 faiz oranından faydalanabilecektir. Kredi geri ödeme taksitleri 601,13 Türk Lirası olacaktır. Kampanya dahilinde çekilen 20 bin Türk Lirası’nın müşteriye olan yıllık maliyet oranı yüzde 21,4375’tir.

İlk Kredim kampanyası koşulları dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler kendilerine uygun faiz oranlarını öğrenmek üzere Garanti Bankası şubelerine uğrayabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol