Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan "İlk Kredim" Kampanyası

Garanti Bankası’ndan “İlk Kredim” Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası’ndan ilk kredisini alacak olan müşterilere avantajlı koşullarla kredi imkanı! Garanti Bankası “İlk Kredim” kampanyası ile finansman ihtiyacı olan müşterilere likidite sağlıyor.

Kampanya dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler, gelir belgesi ve ikametgah belgesi olmadan başvuru yapabilmektelerdir. Banka kampanya kapsamında azami 100 bin Türk Lirası likidite sağlıyor. İlk Kredim kampanyası dahilinde kullanılan kredi 48 aya kadar olan vadelerle rahat rahat ödenebilmektedir. Kredi geri ödemesinde uygulanacak olan vade süresi minimum 3 ay olarak belirlenmiştir.

Aylık Yüzde 1,39’dan Başlayan Faiz Oranları!

Kampanya uyarınca banka, müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Söz konusu kampanya dahilinde uygulanan faiz oranları vade süresi ve kredi miktarına bağlı olarak farklılık arz etmektedir. İlk Kredim kampanyası dahilinde 48 ay vade ile 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriye aylık yüzde 1,42 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri kredi geri ödemesini aylık 306,70 Türk Lirası civarında taksitlerle ödeyecek olup, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 22,8245 olacaktır.

Kampanya dahilinde 48 ay vadede geri ödeme şartı ile 15 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteriye aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile sağladığı finansmanı aylık 456,58 Türk Lirası olan taksitlerle geri ödeyecektir. Kredinin müşteriye olan yıllık maliyet oranı ise 22,3026’dır. Kampanya kapsamında 48 ay vadede ödemek suretiyle 20 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri ise aylık yüzde 1,34 faiz oranından faydalanabilecektir. Kredi geri ödeme taksitleri 601,13 Türk Lirası olacaktır. Kampanya dahilinde çekilen 20 bin Türk Lirası’nın müşteriye olan yıllık maliyet oranı yüzde 21,4375’tir.

İlk Kredim kampanyası koşulları dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler kendilerine uygun faiz oranlarını öğrenmek üzere Garanti Bankası şubelerine uğrayabilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.