Garanti Bankası’ndan Hem İkinci Ele Hem Sıfıra Taşıt Kredisi Fırsatı!

0

Garanti Bankası araç almayı düşünen müşterilere uygun faiz oranlı taşıt kredisi imkanı sunuyor. Yeni bir araba almayı düşüyorsanız Garanti Bankası’ndan avantajlı koşullarla finansman sağlayabilirsiniz. Banka taşıt kredisi dahilinde 48 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır.

48 aya varan vadelerde müşteri özelinde ödeme planı oluşturulabilirken, kredi dahilinde banka teminat olarak satın alınan aracın rehnini yeterli görmektedir. 0 km araç alımlarında banka kefil talep etmemekle birlikte kimi koşullarda kefil de isteyebilmektedir.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,44!

Taşıt kredisi dahilinde 2. el bir araç için finansman sağlanıyorsa araç azami 10 yaşında olmalıdır. Banka 2. el araç alımları için kullanılan kredilerde müşteriden kefil talep etmektedir. Garanti Bankası taşıt kredisi dahilinde nihai fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nın altında olan araçlar için bedelin yüzde 70’ini; fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde olan araçlar için 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Taşıt kredisi dahilinde müşteriler aylık yüzde 1,44 faiz oranından faydalanabilmektedirler. Faiz oranı vade süresi ve kullanılan finansman tutarına göre değişmemektedir. Taşıt kredisi dahilinde 20 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 36 ay vadede geri ödeme koşulu ile aylık yüzde 1,44 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda aylık ödeyeceği taksit miktarı 750,79 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan 20 bin Türk Lirası’nın müşteriye yıllık maliyet oranı ise 23,2695 olacaktır.

Müşteri kullandığı kredi için toplamda 300 Türk Lirası masraf ödeyecektir. Ödenecek 300 Türk Lirası masraf kredi tahsis ücreti ve sigorta bedelinden oluşmaktadır. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının binde 5’i olup, hayat sigortası müşteri özelinde farklılık arz etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın