Yapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası “Çağrı Merkezi Yetkilisi” alacağını duyurdu. Banka tarafından yapılana açıklamada; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerin kredi kartı ve bankacılık işlemleri hakkında talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek adaylar arandığı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası halihazırda Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alıyor. Güçlü ekonomik yapısı ve geniş müşteri portföyü ile banka gelişimini her geçen yıl artırarak devam ettirmektedir.

Aranan Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası “çağrı merkezi yetkilisi” pozisyonu için aradığı adayların Samsun’da istihdam edileceğini açıkladı. Bankanın Samsun’da faaliyet gösteren Çağrı Merkezi’nde çalışacak adaylar için Yapı Kredi Bankası Samsun’da ikamet eden yahut edebilecek adayların başvurusunu dikkate almaktadır.

Yapı Kredi Bankası iş ilanı için üniversitelerin ön lisans yahut lisans bölümlerinden mezun olmuş adayların başvurularını kabul ettiği gibi, devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf lisans öğrencilerinin de iş başvurularını kabul etmektedir. Adayların 28 yaşından gün almamış olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası iş ilanında; diksiyonu düzgün, telefonda iletişim yeteneği güçlü adayların iş için uygun olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Bu iş için uygun olduğunu düşünen adaylara banka tarafından bir kolaylık daha gösterilmiş. Genelde tecrübeli adayların arandığı piyasada, Yapı Kredi Bankası “tecrübe” kriterini kaldırmış durumda. Banka iş ilanları için tecrübesiz adayalar da başvurusunu aşağıdaki linkten yapabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...