Yapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

0

Yapı Kredi Bankası “Çağrı Merkezi Yetkilisi” alacağını duyurdu. Banka tarafından yapılana açıklamada; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerin kredi kartı ve bankacılık işlemleri hakkında talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek adaylar arandığı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası halihazırda Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alıyor. Güçlü ekonomik yapısı ve geniş müşteri portföyü ile banka gelişimini her geçen yıl artırarak devam ettirmektedir.

Aranan Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası “çağrı merkezi yetkilisi” pozisyonu için aradığı adayların Samsun’da istihdam edileceğini açıkladı. Bankanın Samsun’da faaliyet gösteren Çağrı Merkezi’nde çalışacak adaylar için Yapı Kredi Bankası Samsun’da ikamet eden yahut edebilecek adayların başvurusunu dikkate almaktadır.

Yapı Kredi Bankası iş ilanı için üniversitelerin ön lisans yahut lisans bölümlerinden mezun olmuş adayların başvurularını kabul ettiği gibi, devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf lisans öğrencilerinin de iş başvurularını kabul etmektedir. Adayların 28 yaşından gün almamış olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası iş ilanında; diksiyonu düzgün, telefonda iletişim yeteneği güçlü adayların iş için uygun olduğunu belirtmiştir.

Bu iş için uygun olduğunu düşünen adaylara banka tarafından bir kolaylık daha gösterilmiş. Genelde tecrübeli adayların arandığı piyasada, Yapı Kredi Bankası “tecrübe” kriterini kaldırmış durumda. Banka iş ilanları için tecrübesiz adayalar da başvurusunu aşağıdaki linkten yapabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın