Yapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

Yapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

Yapı Kredi Bankası “Çağrı Merkezi Yetkilisi” alacağını duyurdu. Banka tarafından yapılana açıklamada; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerin kredi kartı ve bankacılık işlemleri hakkında talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek adaylar arandığı belirtildi.Yapı Kredi Bankası “Çağrı Merkezi Yetkilisi” alacağını duyurdu. Banka tarafından yapılana açıklamada; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerin kredi kartı ve bankacılık işlemleri hakkında talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek adaylar arandığı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası halihazırda Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alıyor. Güçlü ekonomik yapısı ve geniş müşteri portföyü ile banka gelişimini her geçen yıl artırarak devam ettirmektedir.

Aranan Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası “çağrı merkezi yetkilisi” pozisyonu için aradığı adayların Samsun’da istihdam edileceğini açıkladı. Bankanın Samsun’da faaliyet gösteren Çağrı Merkezi’nde çalışacak adaylar için Yapı Kredi Bankası Samsun’da ikamet eden yahut edebilecek adayların başvurusunu dikkate almaktadır.

Yapı Kredi Bankası iş ilanı için üniversitelerin ön lisans yahut lisans bölümlerinden mezun olmuş adayların başvurularını kabul ettiği gibi, devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf lisans öğrencilerinin de iş başvurularını kabul etmektedir. Adayların 28 yaşından gün almamış olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası iş ilanında; diksiyonu düzgün, telefonda iletişim yeteneği güçlü adayların iş için uygun olduğunu belirtmiştir.

Bu iş için uygun olduğunu düşünen adaylara banka tarafından bir kolaylık daha gösterilmiş. Genelde tecrübeli adayların arandığı piyasada, Yapı Kredi Bankası “tecrübe” kriterini kaldırmış durumda. Banka iş ilanları için tecrübesiz adayalar da başvurusunu aşağıdaki linkten yapabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525yapı kredi bankası yapı kredi yapı kredi iş ilanı çağrı merkezi iş ilanı banka iş ilanları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?