Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

Yapı Kredi Bankası Yeni Çağrı Merkezi Yetkilileri Alıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası “Çağrı Merkezi Yetkilisi” alacağını duyurdu. Banka tarafından yapılana açıklamada; telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilerin kredi kartı ve bankacılık işlemleri hakkında talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek adaylar arandığı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası halihazırda Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alıyor. Güçlü ekonomik yapısı ve geniş müşteri portföyü ile banka gelişimini her geçen yıl artırarak devam ettirmektedir.

Aranan Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası “çağrı merkezi yetkilisi” pozisyonu için aradığı adayların Samsun’da istihdam edileceğini açıkladı. Bankanın Samsun’da faaliyet gösteren Çağrı Merkezi’nde çalışacak adaylar için Yapı Kredi Bankası Samsun’da ikamet eden yahut edebilecek adayların başvurusunu dikkate almaktadır.

Yapı Kredi Bankası iş ilanı için üniversitelerin ön lisans yahut lisans bölümlerinden mezun olmuş adayların başvurularını kabul ettiği gibi, devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf lisans öğrencilerinin de iş başvurularını kabul etmektedir. Adayların 28 yaşından gün almamış olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası iş ilanında; diksiyonu düzgün, telefonda iletişim yeteneği güçlü adayların iş için uygun olduğunu belirtmiştir.

Bu iş için uygun olduğunu düşünen adaylara banka tarafından bir kolaylık daha gösterilmiş. Genelde tecrübeli adayların arandığı piyasada, Yapı Kredi Bankası “tecrübe” kriterini kaldırmış durumda. Banka iş ilanları için tecrübesiz adayalar da başvurusunu aşağıdaki linkten yapabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.