Yapı Kredi Bankası’ndan Sıfır Kilometre ve 2. El Araç Alımı İçin Taşıt Kredisi Olanağı!

0

Yapı Kredi yeni bir araç almak isteyen müşterilerine likidite sağlıyor. Banka taşıt kredisi ile 0 km ve ikinci el araç alımlarında uygun faiz oranları ve uzun vade süresi ile kredi imkanı sunuyor. Banka çeşitli firmalara uyguladığı kampanyalar kapsamında müşterilerine daha uygun faiz oranları ile kredi verebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında azami 48 ay vade ile kredi verebilmektedir. Kredi kapsamında 0 km taşıt alımlarında müşteriler aylık 1,27 faiz oranından faydalanabilirken; 2. el taşıt alımlarında uygulanan faiz oranı ise aylık yüzde 1,29’dur. Faiz oranı vade süresine göre değişmemektedir. Banka taşıt kredisi kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti finansmanın binde 5’i kadardır.

Aylık 726 Türk Lirası’na Taşıt Kredisi!

Kampanyalı firmalardan satın alınacak olan 0 km bir araç için 36 ay vade ile 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,27 faiz oranından faydalanacaktır. Bu koşullarda müşterinin kredi taksitleri 726 Türk Lirası kadar olacaktır. Kullanılan kredi için ödenecek masraf 105 Türk Lirası olmak üzere kredinin müşteriye aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,6960 olacaktır. Kullanılan kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 20,3515 kadardır.

Kampanyalı firmalardan satın alınan bir 2. el araç için 20 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteriye ise aylık yüzde 1,29 faiz oranı yansıtılacaktır. Müşteri 36 ay vadede geri ödeme şartı ile kullandığı krediyi aylık 729 Türk Lirası civarında taksitlerle geri ödeyecektir. Taşıt kredisi kapsamında sağlanılan finansmanın müşteriye aylık maliyet oranı yüzde 1,7245 olurken, yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,6941 olacaktır.

Müşteri kullandığı kredi için 105 Türk Lirası masraf ödemek durumundadır. Yapı Kredi taşıt kredisi kapsamında satın alınan araca kasko yapılmasını zorunlu tutmuştur. Yukarda belirtilen maliyet oranlarına kasko ücreti dahil edilmemiştir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın