Ana SayfaKredilerŞekerbank Tarımsal EKO Kredi!

Şekerbank Tarımsal EKO Kredi!

-

Şekerbank tarım alanında sağladığı kredi imkanları ile çiftçilere yeni fırsatlar sunuyor. Banka “Tarımsal EKOkredi” ile organik tarım, modern sulama ve güneş enerji sistemleri için gerekli olan harcamalara finansman sağlayıp çiftçilerin daha modern ve verimli üretim yapmalarına olanak sunuyor.

“Tarımsal EKOkredi” kapsamında sunulan modern sulama ekipmanları kredisi ile çiftçilerin düşük maliyetli sulama yapmaları amaçlanmıştır. Böylece enerji ve emekten elde edilen tasarruf müşteriye verim olarak geri dönmektedir. Sulama ekipmanları kredisi koşullarından faydalanarak çiftçiler ve tarım sektöründe faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişiler finansman sağlayabilmektedir.

60 Ay Vade İmkanı!

Kredi dahilinde bahse konu proje için kullanılan sulama ekipmanları kredisi öz kaynak katkısı aranmadan projenin tamamı kredilendirilebilmektedir. Söz konusu kredi kapsamında Şekerbank 60 ay vadede geri ödeme imkanı sunmaktadır. Yılda bir ödeme yapılabilen kredide faiz oranı sabit kalmaktadır. “Tarımsal EKOkredi” kapsamında kendi enerjisini yenilenebilir enerji kaynağı olan güneşten elde etmek isteyen üreticiler gerekli olan ekipman alımları için finansman sağlayabilmektedirler. Banka güneş enerji sistemleri için gereken meblağın yüzde 75’ini finanse edebilmektedir. Kredi kapsamında sağlanılan likidite 60 aya varan vadeler ve 12 ay da bir olan taksitlerle ödenebilmektedir.

Söz konusu kredi kapsamında organik tarım ve sera kredisi de sağlanmaktadır. Üretiminde farklılık yaratmak ve modern üretim yapmak isteyen üreticilere sera yapımı, işletmesi ve organik tarım yapımına yönelik kredi imkanı sunulmaktadır. Kredi kapsamında organik tarım, örtü altı tarımı, seraların iyileştirilmesi, ısıtma sistemleri gibi gerekli olan yatırım giderleri için likidite sağlanabilmektedir. Sebze üreticileri ve iç/ dış mekan süs bitkileri ve kesme çiçek üreticileri kredi kapsamında finansman sağlayabilmektedir.

İyi tarım uygulamaları ve organik tarım ile üretim yapan işletmelere ilaç alımları için kredi verilmemektedir. Yatırım kredilerinde banka giderlerin yüzde 75’i kadarına finansman sağlamaktadır. Kredi kapsamında Şekerbank işletme ve yatırım giderleri için kullandırdığı kredilerde sabit faiz oranı ve uygun vade seçenekleri sunmaktadır. “Tarımsal EKOkredi” kapsamında finansman sağlamak ve ilgili faiz oranları/ vade hakkında bilgi almak için Şekerbank şubelerine başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol