HSBC Premier ve Advance Müşterilerine Özel Tüketici Kredisi Kampanyası

0

HSBC premier ve advance müşterilerine özel tüketici kredisi kampanyası ile müşteri ihtiyaçları için finansman sağlıyor. Banka ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında premier ve advance müşterilerin kredi notuna göre faiz oranı belirlemektedir. Kampanya dahilinde premier ve advance müşterilere uygulanan faiz oranları yüksek kredi notu için aylık yüzde 1,21; düşük kredi notu için aylık yüzde 1,43’tür.

Kredi notu bankaya yapılan başvuru sırasında bankanın değerlendirmesi sonucunda belirlenmektedir. Kampanya dahilinde azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Premier ve advance müşterilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen advance müşterilerin vadesiz hesaplarından biri otomatik fatura ödeme talimatı olmak üzere minimum 3 ödeme talimatı vermiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca kredi kullanımından önceki ay, bu ödeme talimatlarından her birine en az 500 Türk Lirası olmak üzere ödeme yapılmış olması gerekmektedir.

Son Başvuru 31 Aralık 2016!

HSBC Bank’ın premier ve advance müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olup kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin HSBC şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Premier ve advance ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 10 bin Türk Lirası kredi kullanmak isteyen bir müşteri yüksek kredi notuna sahip ise aylık yüzde 1,21 faiz oranından faydalanacaktır. Finansman 24 ay vadede ödeme şartı ile sağlanmış ise ödenecek olan aylık taksit miktarı 496,46 Türk Lirası civarında olacaktır.

10 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi 24 ay vade sonunda takribi 11 bin 915,13 Türk Lirası civarında geri ödenecektir. 10 bin Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteri düşük kredi notuna sahip ise aylık yüzde 1,43 faiz oranından yararlanabilecektir. 24 vade ile geri ödeme yapılacak ise aylık taksit miktarı 511,85 Türk Lirası kadar olacaktır. Vade sonunda ise müşteri 10 bin Türk Lirası olarak çektiği krediyi toplam 12 bin 284,51 Türk Lirası olarak ödemiş olacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın