Ana SayfaKredilerCEPTETEB Aylık 1,25 Faiz Oranı İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB Aylık 1,25 Faiz Oranı İle Masrafsız İhtiyaç Kredisi!
C

-

Türk Ekonomi Bankası’nın CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile ihtiyacınız olduğu her an bankaya uğramanıza gerek kalmadan kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuru ve kredi kullanımı mobil uygulamadan, internet şubesinden; www.cepteteb.com.tr adresinden kolayca yapılabilmektedir.

CEPTETEB ihtiyaç kredisinde asgari 1.000 Türk Lirası, azami 20 bin Türk Lirası finansman sağlanabilmektedir. Kredi kapsamında sağlanılan likidite 36 aya varan vadeler ile ve eşit taksitli olarak ödenebilmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi dahilinde banka aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulamaktadır.

Azami Vade 36 Ay!

Banka kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Yani müşteri CEPTETEB ihtiyaç kredisini masrafsız kullanmaktadır. Kredi kullanımı TEB müşterileri için sadece internet üzerinden başvuru ve kullanımı söz konusudur. TEB müşterisi olmayanlar da yine internetten CEPTETEB’e başvuru yapabilmekte ve müşterinin uygun olduğu zaman ve konumda banka yetkilileri tarafından müşteriye gerekli belgeler getirilerek kredi başvuru prosedürleri tamamlanabilmektedir. Yani müşterinin kredi kapsamında finansman sağlamak için banka şubesine gitmesine gerek kalmaz. CEPTETEB tüketici kredisi dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri TEB ATM’lerinden, CEPTETEB mobil şubeden, CEPTETEB internet şubesinden ve buna ek olarak telefonla CEPTETEB destek merkezinden ödenebilmektedir.

Bahse konu ihtiyaç kredisi kapsamında 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri 24 ay vadede geri ödeme şartı ile aylık yüzde 1,25 faiz oranından yararlanacaktır. Kredi geri ödemelerini eşit taksitlerle yapan müşteri aylık takribi 249,62 Türk Lirası ödeyecektir. Kullanılan 5 bin Türk Lirası kredi 24 ay vade sonunda 5 bin 990,89 Türk Lirası olarak geri ödenmiş olacaktır. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 19,5621 olacaktır. Söz konusu kredi için banka masraf talep etmeyecek olup 24 ay vade için ödenecek toplam sigorta ücreti 83,99 Türk Lirası kadar olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol