Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan İhtiyaç Finansmanı Kampanyası

0

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı ile müşterilerin bireysel ihtiyaçları için gerekli finansman desteğini sağlamaktadır. Türkiye Finans katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak birçok alanda müşterilerine likidite sağlamaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı dahilinde 48 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında 48 aya varan vadelerde kar oranı değişiklik göstermemektedir. Finansman uyarınca yansıtılan kar oranı sabit ve aylık yüzde 1,39’dur.

Günde 10 Liraya Kredi Fırsatı!

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın ihtiyaç finansmanı kampanyası dahilinde banka finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman tahsis ücreti sağlanan likidite miktarının yüzde 0,5’i kadardır. Söz konusu kampanya uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırması talep edilebilmektedir. İhtiyaç finansmanı kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 12 ay vadede finansman geri ödemesini yapacak ise aylık yüzde 1,39 kar oranı uygulanacaktır. Bu durumda müşteri 926,42 liralık taksitlerle finansman geri ödemesini yapacak olup, likiditenin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 23,12 olacaktır.

Müşteri söz konusu finansmanı 24 ay vadede ödeme şartı ile sağlamış ise aylık taksit ödemeleri 509,04 Türk Lirası civarında olurken, finansmanın yıllık toplam maliyeti ise yüzde 22,58 oranında olacaktır. İhtiyaç finansmanı dahilinde aylık yüzde 1,39 kar oranı ile çekilmiş 10 bin Türk Lirası likidite, 36 ay vadede ödenecek ise aylık taksit miktarı 371,72 Türk Lirası olacaktır. Finansmanın müşteriye olan yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,39’dur.

Kullanılan finansman geri ödemesi 48 ay vadede tamamlanacak ise müşteriye yıllık toplam maliyet oranı yüzde 22,30 olacaktır. Müşteri finansman geri ödemelerini aylık 304,39 Türk Lirası olarak yapacaktır. 10 bin Türk Lirası kredi kullanımı için banka tarafından kredi tahsis ücreti 50 lira olarak müşteriye yansıtılacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın