Ana SayfaKredilerAnadolu Bank’ın Tarımsal Kredileri Burada!

Anadolu Bank’ın Tarımsal Kredileri Burada!

-

Anadolu Bank bireysel kredilerde olduğu gibi tarım kredilerinde de müşteri ihtiyaçlarına yönelik finansman imkanları sunmaktadır. Uygun faiz ve vade avantajlarıyla finansman sağlayan banka tarım sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Banka “Tarımsal İşletme Kredileri” kapsamında verdiği “Büyükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi” ile bitkisel üretimlerine ek olarak büyükbaş süt ve besi sığırcılığı yapan çiftçilere kredi sağlamaktadır. Anadolu Bank söz konusu alanda üretim yapan çiftçilerin sağladıkları likiditeyi, üreticinin gelir tablosuna uygun bir biçimde ve vadede geri ödemesine imkan sağlamaktadır.

Besicilere de Kredi Olanağı!

Bankanın tarımsal işletme kredileri başlığı altında sunduğu kredilerden biri de; “Küçükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi.” Kredi kapsamında küçükbaş süt ve sığır yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren üreticilere gerekli işletme giderleri için finansman sağlanmaktadır. Bahse konu kredi kapsamında likidite sağlayan üreticiler uygun vade ve koşullarla, gelir tablolarına uygun bir zamanda ödeme yapabilmektedirler.

Tarımsal işletme kredileri kapsamında sağlanan bir diğer ürün ise “Arıcılık Kredisi.” Arıcılık alanında faaliyet gösteren üreticiler birçok işletme gideri için finansman sağlayabilmektelerdir. “Risk Transfer Kredileri” de tarımsal işletme kredileri kapsamında sağlanan ürünlerdendir. Kredi kapsamında üreticilerin diğer bankalarda bulunan farklı vadelerdeki borçlarını Anadolu Bank’a transfer etmesi ile kullanılmış olan tarımsal işletme kredisidir. Kredi kapsamında birçok tarımsal ihtiyaç karşılanabilmektedir. Müşteri söz konusu kredi kapsamında 60 aya kadar olan vadelerde ödemesini yapabilmektedir.

Anadolu Bank’ın tarımsal işletme kredileri kapsamında sunduğu bir diğer ürün de “Sözleşmeli Üretim Kredisi.” Sözleşmeli üretim kredisi ile işletmelerin ürettiği ürünleri teslim edeceği firmaların ödemelerini henüz yapmamışken oluşan nakit ihtiyaçları için finansman sağlanmaktadır.

Anadolu Bank tarımsal işletme kredileri kapsamında farklı faiz oranları ve vade seçenekleri mevcuttur. Tarımsal krediye ihtiyacı olan müşteriler avantajlı faiz oranları ve vade seçeneklerini öğrenmek üzere Anadolu Bank şubelerini ziyaret edebilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler