Bank Pozitif’ten Taşıt Kredisi Fırsatı!

0

Bank Pozitif müşterilerine finansman hizmeti sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin hemen her türlü ihtiyacına karşılık vermeye çalışan Bank Pozitif taşıt kredisi imkanı sunarak da müşterilerini memnun ediyor.

Banka taşıt kredisi kapsamında azami 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman imkanı sağlamaktadır. Araç kredisi dahilinde kullanılan kredi geri ödemelerinin yapılacağı maksimum vade süresi 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Bank Pozitif taşıt kredisi uyarınca aylık yüzde 1,59 faiz oranı uygulamaktadır.

Kredi Tahsis Ücreti Kullanılan Kredi Meblağının Binde 5’i Oranında!

Taşıt kredisi imkanını banka yalnızca anlaşmalı kurumlar vasıtası ile sunmaktadır. Ayrıca Bank Pozitif bahse konu kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i kadardır.

Kredi kapsamında 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,59 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri kredi geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak istediği takdirde aylık kredi taksitleri 639,89 civarında olacaktır. 20 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi 48 ay sonunda takribi 30 bin 715 Türk Lirası civarında ödenmiş olacaktır. Kullanılan kredinin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 25,8199 olacaktır. Bunlara ek olarak Bank Pozitif kullanılan 20 bin Türk Lirası kredi için 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti (BSMV- Banka Sigorta Muameleleri Vergisi hariç) talep edecektir.

Bank Pozitif’in taşıt kredisi hizmetinde kasko ve sigorta zorunluluğu bulunmamaktadır. Müşteri ekstra sigorta ve kasko masrafı yapmadan Bank Pozitif’in taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayabilmektedir. Kredi geri ödemeleri herhangi bir bankadan EFT (Bankalar Arası Elektronik Fon Transferi) ile yapılabilmektedir. Ayrıca Bank Pozitif’in anlaşmalı olduğu Denizbank gişelerinden ve Online PTT gişelerinden herhangi bir masraf ödemeden yatırılabilmektedir. Ayrıca internet bankacılığı aracı ile kredi taksitleri yahut ara ödemeleri yapılabilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın