QNB Finansbank’tan “Kış Kredisi”: 3 Ay Ödeme Ertelemeli!

0

Kışın gelmesiyle birlikte artan ihtiyaçlarınız için gereken finansmanı QNB Finansbank aracılığı ile temin edebilirsiniz. QNB Finansbank “Kış Kredisi” ile çok yüksek olmayan meblağlardaki ihtiyaçlarınız için finansman sağlıyor. Uygun ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranları ile Kış Kredisi kampanyasında 3 ay erteleme seçeneği de mevcut.

QNB Finansbank bahse konu ihtiyaç kredisi dahilinde 24 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Kredi kampanyası koşullarından faydalanarak finansman sağlamak isteyen müşteri azami 5 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullanabilmektedir. Kış kredisi kampanyası kapsamında banka kredi tahsis ücreti tahsil etmekte ve müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir.

Aylık Yüzde 1,11’den Başlayan Faiz Oranları!

Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde uygulanan faiz oranları çekilen kredi tutarına ve vade süresine bağlı olarak değişmekte olup aylık yüzde 1,11 ve aylık yüzde 1,14 olarak uygulanmaktadır. Kış Kredisi dahilinde banka vade süresine göre kredi limiti belirlemiştir.

Kampanya uyarınca 12 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak isteyen müşteri 3 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullanabilmektedir. 3 bin 1 ile 5 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayan müşteri ise kredi geri ödemelerini 13 ile 24 ay arasında bir vadede yapabilmektedir. Kampanya koşullarına göre 12 ay vadede ödeme koşulu ile 3 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,11 faiz oranından yararlanacak olup, 272 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır. Kredini toplam yıllık maliyet oranı yüzde 18,3828 olacaktır.

Söz konusu müşterinin 24 ay vade ile 5 bin Türk Lirası finansman sağladığı varsayıldığında ise aylık yüzde 1,14 faiz oranından yararlanacak olup 246 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır.

Söz konusu kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,3396 olacaktır. Kış Kredisi kampanyası dahilinde kullanılan kredi 3 ay erteleme seçeneği ile de ödenebilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın