Ana SayfaKredilerAkbank’ın Sunduğu Tarım Kredileri Burada!

Akbank’ın Sunduğu Tarım Kredileri Burada!

-

Genelde bireysel müşterilere hizmet verdiği düşünülen Akbank, ticaret erbabının ve tarımsal üretim yapan girişimcilerin de yanında. Geniş müşteri portföyüne sahip banka, ticaretin ve üretimin hemen her alanında hizmet vermektedir. Bu kapsamda tarım kredileri ile de üreticiye destek sağlayan Akbank, çiftçinin yüzünü güldürecek çok çeşitli krediler sunuyor.

Üreticiler Akbank’ın tarımsal alanda sağladığı “Ürün Ön Finansman Kredisi” ile ürünü yetiştirmede; tohumdan hasat dönemine kadar olan bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Gübre, ilaç, sulama, işçilik gibi tüm maliyetlerin karşılanabileceği kredi, müşteri özelinde farklılık gösteren faiz oranları ve müşteriye göre banka tarafından düzenlenen ödeme koşulları ile sağlanabilmektedir.

Akbank’ın “Sera Kredisi” kapsamında finansman sağlanarak müşteri yeni bir sera kurabilmekle birlikte hali hazırda kurulu olan serasını genişletebilmekte yahut bakımını yapabilmektedir. Sera kredisinde 60 aya varan vadeler ile hasat dönemli ya da aylık eşit taksitli kredi geri ödemeleri yapılabilmektedir.

Arsa Alım Kredisi Sayesinde Arazi Büyütmek de Mümkün!

Akbank’ın tarımsal kredileri kapsamında bulunan “Arsa Alım Kredisi” dahilinde finansman sağlanarak arsa alımları gerçekleştirilebilmektedir. Kredi geri ödemeleri 60 aya kadar olan vadelerle müşteri özelinde farklılık gösteren ödeme sıklıklar ile yapılabilmektedir.

Tarımsal alanda kullanılabilecek bir başka kredi ise “Damla Sulama Kredisidir.” Modern sulama teknikleri ile üretimine devam etmek isteyen müşteriler geri finansmanı damla sulama kredisi ile temin edebilmekte ve 36 ay vadede eşit taksitli veya hasat dönemi ödemeli olarak geri ödeyebilmektelerdir.

Tarım kredileri arasında “TMO Makbuz Kredisi” de bulunmaktadır. Toprak Mahsülleri Ofisi’ne (TMO) teslim edilen ürünler için, bankanın anlaşması doğrultusunda “Makbuz Senedi Karşlığında TMO Kredisi” kullanılabilmektedir. Akbank’ın tarım alanında sunduğu kredilerden, faiz oranları ve diğer kredi koşullarını öğrenerek faydalanmak isteyen müşteriler Akbank şubelerine uğrayabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler