ING Bank’tan "Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi"

ING Bank’tan

ING Bank yüksek miktarlarda nakde ihtiyacı olan müşterilerine özel tüketici kredisi imkanı sunuyor. "Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi" kampanyası ile banka avantajlı koşullarla finansman sağlayarak müşterilerine destek olmaktadır.ING Bank yüksek miktarlarda nakde ihtiyacı olan müşterilerine özel tüketici kredisi imkanı sunuyor. "Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi" kampanyası ile banka avantajlı koşullarla finansman sağlayarak müşterilerine destek olmaktadır.

ING Bank yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi dahilinde minimum 25 bin Türk Lirası finansman sağlamaktadır. Kredi kampanyası kapsamında kullanılabilecek azami kredi tutarı ise 100 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca müşteri sağladığı finansmanı 48 aya kadar olan vadelerde geri ödeyebilmektedir.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,34 Olarak Tayin Edilmiştir!

48 aya varan vade seçeneği bulunan kredi kapsamında banka aylık yüzde 1,34 faiz oranı uygulamaktadır. Bunlara ek olarak ING Bank yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi dahilinde müşteriden, kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5'i (binde 5)  kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Müşteri bahse konu kredi kampanyası koşulları dahilinde hayat sigortası yaptırmak durumundadır. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, uygulanan faiz oranı ve vade süresine göre farklılık göstermektedir.

Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi dahilinde 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,34 faiz oranından faydalanacaktır. 48 ay vadede geri ödeme koşulu ile kredi kullanan müşterinin aylık taksitleri bin 502,83 Türk Lirası civarında olacaktır. Kullanılan 50 bin Türk Lirası kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,6318 olurken; yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 21,4375 olacaktır. ING Bank söz konusu kredi için 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti (BSMV hariç) tahsil edecektir.

Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir. ING Bank kredi kampanyası kapsamında gerekli gördüğü durumda kefil talep edebilmektedir.ıng bank ıng kredileri yüksek meblağlı ihtiyaç kredisi yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi ING bank kredileri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!