Türk Ekonomi Bankası’ndan Tarım Girişimcilerine Krediler

0

Türk Ekonomi Bankası tarımsal alanda üreticilere destek vermeye devam ediyor. Tarım alanında yatırım ve işletme giderlerine kredi imkanı sunan Türk Ekonomi Bankası, şimdi de tarım girişimcileri için destek veriyor. Tarım girişimcileri için sağlanan kredilerden, tarım sektöründe faaliyet gösteren ve kuruluş tarihi 1 yılı aşmayan üreticiler faydalanabilmektedir.

Tarım girişimcilerine yönelik kredi hizmetinde kredilendirme süreçleri girişimcilere özel olarak düzenlenmiştir. Girişimci kredi ürünlerinden yararlanmak isteyen üreticilerin sağlamak istediği finansman; bahse konu iş projesinin geçerliliğine, nakit akış dengesine ve iş planına göre belirlenmekte ve karşılanmaktadır. Kredilendirme için yapılan değerlendirme girişimcilerin mali verilerine göre yapılmamaktadır.

Taksitli Ticari Kredi Olanağı da Mevcut!

“Taksitli Ticari Kredi” tarım girişimcileri için hazırlanan kredi ürünlerinden biridir. Taksitli ticari kredi dahilinde müşteri projesi için gerekli olan yatırım giderleri ve diğer bütün ihtiyaçlar için finansman sağlayabilmektedir. Söz konusu kredi kapsamında banka 50 bin Türk Lirası’na kadar teminatsız olarak finansman sağlayabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası gerekli gördüğü durumlarda teminat talep edebilmektedir. 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamak isteyen müşteriler de teminat karşılığı kredi kullanabilmektelerdir.

Taksitli ticari kredi dahilinde sağlanan finansman geri ödemeleri aylık eşit taksitler ile ya da müşterinin nakit akışına uygun olarak düzenlenen ödeme planı ile yapılabilmektedir. Kredi geri ödemelerinde geri ödemesiz dönem de bulunabilmektedir. 3, 6, 9, 12 aylık geri ödemesiz dönemlerin ardından uygun taksitlendirmelerle finansman ödemesi yapılabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası taksitli ticari kredi kapsamında tarım girişimcilerine 36 ay vade imkanı sunmaktadır. Taksitli ticari kredi koşullarına göre Türk Ekonomi Bankası müşteri özelinde değişen faiz oranları uygulamaktadır.

Siz de taksitli ticari kredi koşullarından faydalanmak ve size uygun faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız Türk Ekonomi Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın