Ana SayfaKredilerTürk Ekonomi Bankası’ndan Tarım Girişimcilerine Krediler

Türk Ekonomi Bankası’ndan Tarım Girişimcilerine Krediler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası tarımsal alanda üreticilere destek vermeye devam ediyor. Tarım alanında yatırım ve işletme giderlerine kredi imkanı sunan Türk Ekonomi Bankası, şimdi de tarım girişimcileri için destek veriyor. Tarım girişimcileri için sağlanan kredilerden, tarım sektöründe faaliyet gösteren ve kuruluş tarihi 1 yılı aşmayan üreticiler faydalanabilmektedir.

Tarım girişimcilerine yönelik kredi hizmetinde kredilendirme süreçleri girişimcilere özel olarak düzenlenmiştir. Girişimci kredi ürünlerinden yararlanmak isteyen üreticilerin sağlamak istediği finansman; bahse konu iş projesinin geçerliliğine, nakit akış dengesine ve iş planına göre belirlenmekte ve karşılanmaktadır. Kredilendirme için yapılan değerlendirme girişimcilerin mali verilerine göre yapılmamaktadır.

Taksitli Ticari Kredi Olanağı da Mevcut!

“Taksitli Ticari Kredi” tarım girişimcileri için hazırlanan kredi ürünlerinden biridir. Taksitli ticari kredi dahilinde müşteri projesi için gerekli olan yatırım giderleri ve diğer bütün ihtiyaçlar için finansman sağlayabilmektedir. Söz konusu kredi kapsamında banka 50 bin Türk Lirası’na kadar teminatsız olarak finansman sağlayabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası gerekli gördüğü durumlarda teminat talep edebilmektedir. 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamak isteyen müşteriler de teminat karşılığı kredi kullanabilmektelerdir.

Taksitli ticari kredi dahilinde sağlanan finansman geri ödemeleri aylık eşit taksitler ile ya da müşterinin nakit akışına uygun olarak düzenlenen ödeme planı ile yapılabilmektedir. Kredi geri ödemelerinde geri ödemesiz dönem de bulunabilmektedir. 3, 6, 9, 12 aylık geri ödemesiz dönemlerin ardından uygun taksitlendirmelerle finansman ödemesi yapılabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası taksitli ticari kredi kapsamında tarım girişimcilerine 36 ay vade imkanı sunmaktadır. Taksitli ticari kredi koşullarına göre Türk Ekonomi Bankası müşteri özelinde değişen faiz oranları uygulamaktadır.

Siz de taksitli ticari kredi koşullarından faydalanmak ve size uygun faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız Türk Ekonomi Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.