Manisa’da Bankada Sıra Dışı Oturma Eylemi!

0

Manisa’da bir bankada uzun süre sıra bekleyen kadın, öfkesine yenik düşerek veznenin üzerine çıktı ve protesto gerçekleştirdi. Akıl almaz durum karşısında ne yapacağını şaşıran banka personeli, öfkeli kadını aşağıya inmesi için ikna etmeye çalıştı. 39 yaşında olduğu öğrenilen kadın yanına banka personelini yaklaştırmayarak, banka müdürünün gelip işlemini yapmasını talep etti.

BANKA MÜŞTERİSİ, BANKADA OTURMA EYLEMİ YAPTI

Alınan bilgilere göre olay Manisa iline bağlı Şehzadeler İlçesi’nde yaşandı. İ.A. adlı kadın bankaya kredi almak için başvuru yaptı. 39 yaşındaki kadın kendinden istenen belgeleri tamamladı ve bankaya getirdi. Mesai bitimine az bir süre kaldığından dolayı istediği işlemi yaptıramayan kadın duruma tepki verdi. Vezne masasının üstüne çıkarak bankada oturma eylemi başlatan kadın çalışanlara zor anlar yaşattı.

Banka çalışanları vezne masası üzerine çıkan kadını aşağıya inmesi için ikna etmeye çalışırken, eylemi yapan müşteri ise “Banka müdürü buraya gelecek, benim işlemimi halledecek. Yoksa inmem” ifadelerini kullandı.

Bankada oturma eylemi yapan kadını, bankanın özel güvenlik personeli ve bankada bulunan vatandaşlar da ikna edemedi. Bankanın güvenlik görevlisi ise olay yerine polisleri çağırdı. Öfkeli kadın, banka müdürünün kendine yardımcı olacağı sözünü alarak vezne bankosundan indi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın