Ana SayfaGündemTEB’den Molalı Konut Kredisi

TEB’den Molalı Konut Kredisi

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB) uygun faiz olanakları ve ödeme koşulları ile konut kredisi imkanı sağlayarak müşterilerini ev sahibi yapıyor. TEB konut kredisinde müşteri özelinde farklılık gösteren ödeme seçenekleri sunuyor. “Yılda 2 ay kredi taksiti ödemeyeyim.” diyorsanız, “Molalı Konut Kredisi” tam size göre.

Türk Ekonomi Bankası söz konusu konut kredisi dahilinde 120 aya kadar olan vade imkanı sunmaktadır. Vade süresine göre banka farklı faiz oranları uygulamaktadır. Molalı konut kredisi dahilinde kullanılan konut kredisi 60 ay vadede ödenecek ise müşteri aylık yüzde 0,90 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemeleri 61 ile 120 ay arasında bir vadede ödenecek ise aylık yüzde 0,95 faiz oranı uygulanacaktır.

Ödemelere Mola Verin, Sıkışmadan Borcunuzu Ödeyin!

Molalı Konut Kredisi kapsamında finansman sağlayan müşteriler düzenli olarak kredi geri ödemelerini gerçekleştirdikleri taktirde, her yıl istedikleri iki ay boyunca kredi taksiti ödemeye ara verebilirler. Ödenmeyen kredi taksitlerine faiz uygulanmadığı gibi, müşteri farklı ihtiyaçları için nakit ayırabilmektedir. TEB’in molalı konut kredisinden faydalanabilmek için eşit taksitli kredi ödemeleri gerçekleştiriyor olmak ve kredi kullanım tarihinden itibaren en az 6 ay geçmiş olması gerekmektedir. Bu durumda müşteri Türk Ekonomi Bankası’na uğrayıp bahse konu kredi hizmetinden yararlanabilmektedir.

Banka söz konusu kredi dahilinde kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti talep etmektedir. Molalı konut kredisi dahilinde 100 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri, 60 ay vadede kredi geri ödemelerini gerçekleştirecek ise aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanabileceklerdir. Bu durumda müşteri aylık takribi 2 bin 165 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. TEB kullanılan kredi için 500 Türk Lirası kredi tahsis masrafı tahsil edecek olup, kredinin efektif yıllık faiz oranı yüzde 11,9177 olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler